Medya

1 aylık evli Merve Boluğur’dan kötü haber! Evlilikte kriz iddiaları ayyuka çıktı

Ünlü oyuncu Merve Boluğur geçtiğimiz ay, DJ Mert Aydın ile dünya evine girmişti. Sık sık sosyal medya hesabından eşini paylaşan Merve Boluğur’un son dönemlerdeki paylaşımları kafaları karıştırdı. Merve Boluğur’un Hayatındaki bu değişiklik boşanıyorlar mı sorularını beraberinde getirdi.

Güzel oyuncu Merve Boluğur ilk evliliğini popçu Murat Dalkılıç ile yapmıştı. Magazin dünyasının Gözde çiftlerinden olan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çiftinin evliliği çok uzun sürmemişti. Merve boluğur’un boşanma sonrasında depresyona girdiği öne sürülmüş ve uzun yıllar boyunca da hayatına kimseye almamıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu Mert Aydın ile evlilik kararı aldı.

Geçtiğimiz ay Mert Aydın ile dünya evine giren Merve Boluğur sık sık sosyal medya hesabından eşini ve Birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşıyordu. Ancak bir süredir Merve Boluğur’un yaptığı paylaşımlar boşanıyorlar mı sorunlarını da beraberinde getirdi.

EVLİLİKTE KRİZ Mİ VAR?

Bir aydır evli olan Merve Boluğur’un son dönemlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar da eşimin olmaması dikkatlerden kaçmadı. Çiçeği burnunda çiftin evliliklerinde kriz olduğu iddiaları da gündeme gelmeye başladı. Ancak güzel oyuncu henüz bu konuda bir açıklamada bulunmadı.

Başa dön tuşu