Ekonomi

10.500 TL nakit ödeme başladı! Hemen hesaplarınızı kontrol edin, ATM’den çekebilirsiniz

Acil nakit ihtiyacı olanlar kaçırmasın. Hesaplara 10 bin 500 TL nakit ödeme yatıyor. Bankamatik kartınızla ATM’den alabilirsiniz.

10.500 TL nakit ödeme başladı! Hemen hesaplarınızı kontrol edin, ATM’den çekebilirsiniz. Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar dert etmeyin. Hesaplara 10.500 TL nakit para yatıyor. Hem de banka şubesine bile gitmeye gerek yok ATM’lerden çekebilirsiniz. 3 kamu Bankası’ndan Az önce duyuru geldi. Vakıfbank Ziraat Bankası ve Halk Bank başvuru yapanlara binlerce lira nakit verecek.

Acil nakit ihtiyacı olan ve banka kredisi kullanarak bu ihtiyacı gidermek isteyenlere üç kamu Bankası’ndan duyuru yapıldı. Ziraat Bankası, Vakıfbank’ta Halkbank nakit ihtiyacınızı anında karşılıyor. Hem de düşük faizli ve hızlı bir şekilde. Yapmanız gereken tek şey bu bankalarının ATM’leri üzerinden başvuru yapmak. Sadece 5 dakika içinde paranızı alabilirsiniz. Peki, bankaların kredi faiz oranları ne kadar? Devlet bankaları düşük faizli kredi veriyor mu?

DÜŞÜK FAİZLİ 10.500 TL ÖDEME

Acil nakit ihtiyacınız varsa ve hızlı bir şekilde gidermek istiyorsanız kamu bankaları bu konuda en ideal seçenekleri sunuyor. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank başvuru yapanlara anında 10.500 TL ödeme imkanı sunuyor. Düşük faizli ihtiyaç kredisi veren kamu bankaları, banka şubenize sesine bile davet etmiyor doğrudan ATM üzerinden ödeme yapıyor. Düşük faizli tüketici kredisi sunan kamu bankalarından alacağınız kredilerin faiz oranları ise yüzde 1.72 olarak belirlendi. Yani şu anda en uygun faiz oranları ile kamu bankalarından nakit para almak mümkün.

BAŞVURU ŞARTLARI DA KOLAY

Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank müşterilerine kolay başvuru imkanı da sağlıyor. Hiçbir şekilde şubeye gitmenize gerek yok ATM üzerinden hızlıca Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer bu bankalardan birinin müşterisi iseniz doğrudan ATM’den ödeme alma imkanı da bulunuyor. Bunun yanında kredi başvurusu yapabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak ve bankalarla herhangi bir ödeme sorunu bulunmuyor olmak yetiyor. Devlet bankaları tüm vatandaşlarım ihtiyaçlarını anında karşılıyor.

DAHA YÜKSEK LİMİTLİ KREDİLER İÇİNDE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank Sadece 10 bin 500 TL’ye Varan Kredi imkanı sağlamıyor. Aynı zamanda daha yüksek limitli krediler içinde başvuru yapma şansına sahipsiniz. Ancak daha yüksek limitler de hem faiz oranı değişiyor hem de kriterler değişiyor. Eğer 10.500 TL üstünde kredi almak istiyorsanız Düzenli bir gelirinizin olduğunu belgelemeniz gerekiyor.

Başa dön tuşu