Ekonomi

12’li tuvalet kağıdı 9 TL! Bu indirimi görenin gözleri fal taşı gibi açıldı, kasada kuyruk oluştu! O market rakiplerine meydan okudu

Böyle indirim ne görüldü ne duyuldu! 12’li tuvalet kağıdı sadece 9 TL’den satılıyor. İndirimi gören alışveriş filesi ile koşuyor, kasada kuyruk oluştu.

12’li tuvalet kağıdı 9 TL! Bu indirimi görenin gözleri fal taşı gibi açıldı, kasada kuyruk oluştu! O market rakiplerine meydan okudu. Her geçen gün artan Hayat bağlılığı vatandaşın alım gücünü düşürmeye devam ederken marketlerin yaptığı kampanyalar resmen İlaç gibi geliyor. Bir kampanya duyurusu daha geldi. İndirim haberini alan vatandaşlar resmen filesini kapıp koşuyor. O markette 12’li tuvalet kağıdı sadece 9 TL fiyatı ile raflarda yerini alıyor. Yılbaşından önce en uygun alışverişi yapmak istiyorsanız bu indirim fırsatını kaçırmayın.

Son dönemlerde bazı zincir marketlerde yaşanan fahiş fiyat artışına karşı tepkiler çığ gibi büyürken bazı marketler ise yaptığı kampanyalarla tüketicilere en uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor. Özellikle yılbaşından bu yana peş peşe zam yapılan tuvalet kağıtları indirime girdi. Ucuz tuvalet kağıdı almak isteyenler haberi duyunca Akın etmeye başladı. Yılın en büyük indiriminde 12’li tuvalet kağıdı sadece 9 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Ucuz tuvalet kağıdı indirimi ile ilgili tüm detaylar…

PANDEMİDE FİYATI ÜÇE KATLANDI

Koronavirüs pandemisinin başlaması ile birlikte tüm dünyada tuvalet kağıdı ve hijyen ürünlerinin fiyatları resmen üçe katlandı. Özellikle Ülkemizde ekonomik krizinde başlaması ile birlikte tuvalet kağıdına ulaşmak bile lüks hale geldi. Evlerindeki temel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar ucuz tuvalet kağıdı alışverişi yapmak için indirimleri yakından takip ediyor. Vatandaşın beklediği indirim haberi ise bugün geldi.

12’Lİ TUVALET KAĞIDI FİYATI 9 TL’YE DÜŞTÜ

Fiyatı dudak uçuklatan rakamlara ulaşan tuvalet kağıdında indirim Haberi geldi. Son dakika haberine göre o markette 3 katlı 12’li tuvalet kağıdı sadece 9 TL fiyatı ile raflarda yerini aldı. Vatandaşın rahat nefes alacağı indirim haberi Rossman’dan geldi. Ancak ürünler stoklarla sınırlı ve kasa arkası olarak satılıyor. O sebeple Rossman’dan yapacağınız alışverişlerde kasa arkasından ürün alırken tuvalet kağıdını indirimli almayı unutmayın. Zaten gün boyunca indirim haberini alanlar Rossman mağazalarına Akın etti. Stoklar tükenmeden sizde yetişin indirimli alışverişten yararlanın.

Başa dön tuşu