Medya

15 yaşında İstiklal Caddesi’nde terör kurbanı olan Yağmur Uçar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncusunun kızıymış

Taksim’de İstiklal Caddesinde yaşanan bombalı saldırı Türkiye’nin ciğerini yaktı. Patlamada hayatını kaybedenlerden 15 yaşındaki Yağmur Uçar’ın babasının tanınmış oyuncu olduğu öğrenildi. 15 yaşında terör kurbanı olan Yağmur Uçar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Diriliş Ertuğrul oyuncusu Nurettin Uçar’ın kızıymış.

İstiklal Caddesi’nde meydana gelen bombalı saldırı Türkiye’yi derinden sarstı. Saldırıda 6 kişi hayatını kaybederken 81 kişi de yaralandı. Hain saldırıda hayatını kaybedenlerden biri de 15 yaşındaki Yağmur Uçar’dı. Terör saldırısının kurbanlarından olan genç kız, aynı zamanda Türkiye’nin tanınmış oyuncularından birinin de kızı çıtı. Ölümü ile ailesini ve sevdiklerini yasa boğan Yağmur Uçar’ın Yağmur Uçar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Diriliş Ertuğrul oyuncusu Nurettin Uçar’ın kızı olduğu öğrenildi.

15 YAŞINDAKİ YAĞMUR HAYATINI KAYBETTİ

Türkiye, dün İstiklal Caddesi’nde yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybedenlere ağlıyor. Saldırıda ölenlerin kimlikleri de yavaş yavaş açıklanıyor. Gelen ilk bilgilere göre bombalı saldırıda hayatını kaybedenlerden biri de 15 yaşındaki Yağmur Uçar.

BABASI ÜNLÜ OYUNCU ÇIKTI

İstiklal Caddesi’nde hayatını kaybeden 15 yaşındaki Yağmur Uçar’ın babası ünlü oyuncu çıktı. Ölümü ile Türkiye’yi kahreden Yağmur’un Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Diriliş Ertuğrul oyuncusu Necati Uçar’ın kızı olduğu öğrenildi.

EVLAT ACISI İLE YIKILDI

Oyuncu Nurettin Uçar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kızını kaybettiğini duyurdu. Saldırıda Yağmur Uçar’ın annesi Arzu Özsoy’un da hayatını kaybettiği öğrenildi.

Başa dön tuşu