Ekonomi

2023 emeklinin altın yılı olacak! Devlet ve bankalar elini taşın altına koydu, tüm emeklilerin hesabına 8000 TL nakit destek yatıyor

2023 emekliye müjdeli haberlerle geliyor.com hem devlet bankaları hem de kamu bankaları elini taşın altına koydu. Başvuru yapan SSK ve bağ-kur emeklisine 8000 TL’ye varan nakit ödeme yapılıyor.

Bankaların promosyon rekabeti 2023 yılının Ocak ayında da sürüyor. milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren nakit promosyon ödemelerinde yeni dönem bugün itibariyle başladı. Hem devlet bankaları hem de kamu bankaları emekli için elini taşın altına koydu. milyonlarca emekliye düzenli desteklerin yanı sıra maaş promosyon ödemeleri de adeta ilaç gibi gelecek. bankalar 8000 TL’ye Varan promosyon fırsatlarını başlattı. Tek yapmanız gereken maaşınızı taşımak ve Seçtiğiniz bankadan almaya başlamak. Sözleşme imzaladıktan sonra 3 gün içinde nakit para hesabınıza geçecek.

Yeni yılın gelmesiyle birlikte emekli maaş zammı kadar promosyonlara yapılacak olan zamlarda merak konusu olmuştu. Yapı Kredi bankası bugün 2023 yılı için ödeyeceği yeni promosyon rakamını duyurdu. Tüm bankalar peş peşe açıklama yapmaya başlarken Yapı Kredi Bankası rekor promosyonla dikkatleri üzerine topladı. Milyonlarca emekli müşterisi olan banka yeni yılda tam 8000 TL ye Varan Maaş promosyonu verecek. Başvurular banka şubelerinden ve Online olarak yapılabilecek. Maaşınızı taşıyıp 36 ay taahhüt vererek Yapı Kredi Bankası’ndan promosyon fırsatı yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken T.C. kimlik kartınız ile birlikte banka şubesine gitmek. Yapı Kredi Bankası 2023 Emekli promosyonu fırsatları ile ilgili merak edilenler haberimizde…

YAPI KREDİ EMEKLİ PROMOSYONU FIRSATLARINI GÜNCELLEDİ

Yapı Kredi Bankası bu sabah resmi internet sitesinden yayınladığı Açıklama ile birlikte emekli maaş promosyonu ödemelerini güncellendiğini duyurdu. bankanın resmi internet sitesinde emekliye net 8000 TL promosyon verileceği bildirildi. bunun 7500 TL’si doğrudan promosyon olarak hesaplara geçecek 500 TL’si ise 2 yakınını bankaya getiren emeklilere verilecek.

Yapı Kredi Bankası’ndan ödeme almak için maaşınızı bankaya taşımak yeterli oluyor. Yani herhangi bir ek koşul bulunmuyor. Emekli müşterilerine özel bireysel emeklilik paketi hazırlayan Yapı Kredi Bankası, maaşını hesaba tanımlanması ile birlikte 3 gün içinde 8000 TL nakit ödemeyi emeklilerin hesabına aktarıyor. Yapı Kredi’den Maaş promosyonu almak isteyen emeklilerin TC kimlik kartı ile birlikte şubelere gitmeleri yeterli oluyor.

YAPI KREDİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi müşterisi olmayan ancak 36 ay taahhüt vererek Yapı Kredi den Maaş promosyonu almak isteyen emeklilerin yapmaları gerekenler ise çok kolay. TC kimlik kartı ile birlikte en yakın Yapı Kredi şubesi ne gidebilir ya da Yapı Kredi mobil bireysel internet şubesi üzerinden kolayca maaşımızı taşıyabilirsiniz. Ayrıca e-devlet üzerinden de Yapı Kredi’ye maaş taşıma işlemi yapmak mümkün.

Yine Yapı Kredi mobil’i telefonunuza indirdikten sonra müşteri olmak istiyorum butonunu tıklayarak emekli maaşınızı taşımanız mümkün. Ayrıca En kolay yol alan şubelerden de bu işlemi tamamlayabilir SGK’ya giderek maaş taşıma bildirimi yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu