Ekonomi

3 gün içinde hesaplara geçecek! O banka yılın son çılgın haberini açıkladı, maaş promosyonu 29 bin TL oldu

Maaş promosyonlarında son güncelleme geldi. Yılbaşı öncesi başvuru yapanların hesabına 3 gün içinde 29.000 TL promosyon yatacak. O banka promosyonunda çılgın Kampanyayı bugün açıkladı.

3 gün içinde hesaplara geçecek! O banka yılın son çılgın haberini açıkladı, maaş promosyonu 29 bin TL oldu. Emekli maaş promosyonu ve kamu çalışanlarına ödenen promosyonlar 2022 yılında vatandaşların gündeminden düşmedi. promosyon ödemeleri son 6 ay içinde emekliler için 10 bin liraya kadar yükselirken kamu çalışanları için rekor ödeme 41 bin 500 lira oldu. Artık yılın son günlerine gelindiğinde promosyon tutarları nasıl 11 güncelleme daha yapıldı. O banka bugün müjdeli haberi duyurdu. Maaş promosyonlarına zam yapan banka 29.000 TL promosyon ödemesi yapacak.

Yılın son günlerinde de vatandaşın gündeminde sıcaklığını koruyan maaş promosyonları ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. emekliler için 10 bin lirayı kamu çalışanları için 41 bin 500 lirayı bulan promosyon ödemeleri ne bir güncelleme daha yapıldı. o banka Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü ile anlaştı ve kurum çalışanlarına 29.000 TL promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Bilecik İl Sağlık Müdürü Damkacı, Promosyon ödemesi ile ilgili yaptığı açıklamada aralık ayı sonuna kadar 25200 TL’lik ödemenin çalışanların hesaplarına getireceğini bildirdi.

ÖDEMELER ARALIK AYI SONUNA KADAR YATACAK

Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü ile Ziraat Bankası Bilecik Şubesi Arasında yeni promosyon anlaşması imzalandı. yapılan anlaşma gereğince sağlık çalışanlarına 3 yıllık maaş karşılığında 29.000 TL promosyon verilecek. Bilecik İl Sağlık Müdürü Damkacı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada Maaş promosyonlarının 25 bin 200 TL’lik kısmının aralık ayı sonuna kadar çalışanların hesaplarına geçeceğini duyurdu. Geri kalan 3800 TL’lik tutar ise çalışanların kredi kartlarına para puan olarak eklenecek.

36 AYLIK TAAHHÜT VERİLDİ

İl Sağlık Müdürü Damkacı promosyon ödemeleri ile ilgili yaptığı açıklamada 36 aylık maaş taahhüdü karşılığında anlaşmanın sağlandığını bildirdi. Müdür Damkacı açıklamasında şöyle konuştu:

“Müdürlüğümüz ile T.C. Ziraat Bankası A.Ş. arasında yapılan maaş promosyon sözleşmesinin bitmesine 24 ay kala 12 ay daha uzatılarak 36 ay olarak güncellenmiştir. Protokol ile sağlık teşkilatımızda görevli tüm personelimize 2022 yılı Aralık ayının sonuna kadar 25 bin 200 TL peşin yatırılacak. Ayrıca, 2023 yılı Ocak ayı içerisinde bin 800 TL para puan kartlara tanımlanacak, 6 ay sonra bin TL ve 1 yıl sonrada bin TL para puan olacak şekilde toplam 3 bin 800 TL para puan kartlara tanımlanacaktır”.

Başa dön tuşu