Medya

3 kişinin öldüğü kazadan sağ çıkan oyuncu hüngür hüngür ağladı

Baş Belası tiyatro ekibinin bulunduğu minibüs kasım ayında feci bir kaza yapmıştı. Kazada 3 kişi hayatını kaybetmiş ve oyuncu Sergen Deveci ağır yaralı olarak kurtulmuştu. İstanbul’da ameliyat olduktan sonra fizik tedaviye devam eden oyuncudan güzel haber alındı. 

Oyuncu Sergen Deveci için doktorlar 1 yıl sonra ancak yürüyebilir demişti. Deveci’den güzel bir haber geldi. 

Hüngür hüngür ağladı 

Doktorların 1 yıldan önce yürüyemeyeceğini söylediği oyuncu Sergen Deveci destek almadan kendisi adım atmaya başladı, en son doktoruna sarılarak gözyaşlarına boğuldu. Bu anları ise sosyal medya hesabından Şebnem Ferah’ın “Erkekler ağlamaz” adlı şarkısıyla paylaştı. “Bazen baştan başlamak” diye de not bıraktı.  

Hissizlikle uyanmış: boynu ve omuriliği zarar görmüştü 

Sergen Deveci geçtiğimiz günlerde kendisi hakkında konuşurken kaza esnasında başının aracın tavanına vurduğunu ve uyandığında hissiz olduğunu, boynunun kırıldığını belirtmişti. Deveci, ”Turnede her fırsatta uyuyorduk. Bir ses duyup ayağa kalktım. Kafamı yukarı çarpınca boynum kırılmış. Çok ilginç, bir insanın boynunu kırıp bunu hala söyleyebiliyor olması. Bence mucize. Boyun kırılınca bir şeyler yok oluyor, sonra büyük sessizlik ve geri döndüm” ifadelerini kullandı.  

Verdiği bilgilerde Sergen Deveci, “Boynum kırıldığı zaman omuriliğimde zarar görmüş. Ben bunu bilmiyordum, müthiş bir hissizlikle uyandım. Ayağıma bir şey girdi sandım, omuriliğim zedelenmiş. En azından ayağım yaralanmadı sağlam diye düşünüyordum ama öyle değilmiş. Kazadan sonra ilk götürüldüğüm hastanedeydim. Uzun zaman geçmiş, işte o benim gidip gelme hikayem. Aslında hastaneye kaldırmışlar, elim kolum bağlanmış. Sırtım inanılmaz kaşınıyordum. Hemşireye kaşımak için yalvarmıştım. Ama omurgam daha fazla zarar görmesin diye elimi kolumu sabitlemişlerdi.” dedi.  

Başa dön tuşu