Ekonomi

31 Mart’a kadar başvuru yapanlara faizsiz 10 bin TL verilecek! İş Bankası nakde sıkışanları unutmadı! Faizsiz 10 bin TL nakit avans şartları belli oldu!

Türkiye İş Bankası’ndan nakit ihtiyacı çekenlere yeni bir kampanya duyuruldu. Mart ayı sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında 10.000 TL’ye kadar faizsiz nakit avans kullandırılması hedefleniyor. Bu sayede herhangi bir faiz ödemeden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar nakit sorunlarını çözebilecekler.

Şubeye bile gitmeye gerek kalmadan İşCep üzerinden yapılacak başvurular ile vatandaşların nakit ihtiyaçları için İş Bankası’ndan 10.000 TL’ye kadar faizsiz nakit avans desteğinden yararlanması sağlanmaktadır. 31 Mart’a kadar başvurular geçerli olacak.

İŞ BANKASI’NDAN 10 BİN TL NAKİT AVANS VERİLECEK!

Türkiye İş Bankası üzerinden nakit sıkıntısı çekenlere yeni kampanyalar duyurulmaya devam ediyor. Bu kapsamda İşCep üzerinden ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ adımlarını takip ederek yeni müşteri olan ve kredi kartı başvurusu yapanlar 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanacak.

300 TL ile 10.000 TL arasında kullandırılacak faizsiz nakit avans kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmaktadır. Faizsiz taksitli nakit avans tutarı ise azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecektir. Kredi kartı başvuru onaylanan kişiler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden Maximum Mobil’den kredi kartı limitinin %50’sini aşmamak şartıyla 5.000 TL’ye kadar kampanya kapsamında faizsiz taksitli nakit avans kullanabilecektir.

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

5 ay vade seçenekleri ile 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanmak isteyenlerin İşCep üzerinden ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ adımlarını takip etmeleri gerekecektir. İlgili kredi kartı başvurusunun da yapılmasının ardından kredi kartı başvuruları onaylanan vatandaşlar faizsiz nakit avanstan yararlanabilecekler.

31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında İşCep üzerinden anında başvuru işlemlerinin yapılması mümkündür. Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanması süresi ise 1 yıl olacaktır. Her müşteri ise kampanyadan 1 sefer yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında 10 bin TL’ye kadar nakit avans kullanılabilecektir.

Başa dön tuşu