Ekonomi

35 bin TL almak için hemen Akbank’a başvur! Kredi kampanyasını kaçırma!

Bankalar son dönemlerde kredi kampanyası konusunda adeta birbirleriyle yarışırken Akbank’tan büyük hamle geldi. Akbank’tan 35 bin TL’ye varan ödeme almanız mümkün. Peki Akbank 35 bin TL kredi şartları nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Akbank’tan büyük hamle geldi: 35 bin TL ödeme alabilirsiniz!

Son dönemlerde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların kredi kampanyalarını yakından araştırıyor. Peki Akbank ihtiyaç kredisi şartları nedir? Kimler başvuru yapabilir? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

AKBANK 35 BİN TL KREDİ KAMPANYASI

Bankalar son dönemlerde müşteri potansiyellerini artırmak ve nakit ihtiyacı olan vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kampanyası düzenlemeye devam ediyor. Akbank 35 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunu kredi notu yeterli olan vatandaşlar alabilecek. Başvurular bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

AKBANK 35 BİN TL KREDİ KAMPANYASI

Aynı zamanda başvurular mobil uygulama ve SMS aracılığıyla da yapılabilecek. Başvurusu onaylanan vatandaşlar aynı gün içinde kredi ödemelerini alabilecek. Kampanya için bankanın belirlediği en önemli şart kredi kartı borçlarının düzenli ödenmesi ve banka müşterisinin bankamatik kartını düzenli olarak kullanıyor olması. Bankanın kredi kampanyasından faydalanmak için 31 Mart tarihine kadar başvuru yapmak gerekiyor.

 

 

Başa dön tuşu