Asayiş

41 gündür haber yok, kayıp Seda bulunamadı

Antalya’da 24 Kasım tarihinde kaybolan Sedanur Uludağ, tüm çalışmalara rağmen hala bulunamıyor. Ailesi gözleri yaşlı şekilde kızlarına “Yemenin içmenin tadı tuzu yok. Senden haber bekliyoruz.” diye sesleniyor.

Antalya Gazipaşa ilçesinde kaybolan Sedanur Uludağ’dan hala ses yok. 21 yaşındaki Sedanur, 24 Kasım Perşembe günü kayboldu. Tedirgin olan ailesi kayıp ihbarında bulunduktan sonra Koru Sahili’nde yalnız yürüdüğü görüntülere ekiplerce ulaşıldı. Bölgede çalışmalar başlatıldı.

Bekleyiş 41 gündür devam ediyor

Jandarma, polis, sahil güvenlik ve AFAD genç kızı bulmak için adeta seferber oldular. Tüm çalışmalara rağmen bulunamayan Sedanur’un ailesi hala kızlarının ortaya çıkacağını umut ediyor.

“Evladı olan yardım etsin”

Anne Gülsüm Uludağ kızına ve yetkililere seslendi:

“Kuzum 41 gün oldu. Sesimi duyuyorsan ortaya çık kızım. Dayanacak gücüm kalmadı. Ne olursun bizi duyuyorsan cevap ver, hepimiz seni bekliyoruz. Ne yapacağımı şaşırdım ben. Sen beni unutmuş olamazsın, inanmıyorum senin beni unuttuğuna. Ne olursun cevap ver kuzum. Allah aşkına yaşıyorsan bir cevap ver, biz ne yapacağımızı şaşırdık, sen bana kıyamazdın. Sesimi duyuyor mu gerçekten, ne diyeceğimi bilmiyorum. Ne konuşacağımı bilemez oldum. Umudum tükeniyor, sesimi duysunlar. Ne olur herkes kendi evladı gibi düşünüp yardım etsin. Bütün yetkililer sesimi duyup yardım etsin. Olmayanlar da. Bilmiyorum yani bu acıyı kimseye vermesin. Bilmiyorum, bilemedim ne diyeceğimi.”

Başa dön tuşu