Medya

44 yaşındaki Tugay’dan söylentilere karşılık! Meğer durum çok başkaymış!

Yalı Çapkını’nın bu akşam yayınlanan 16. Bölümüne Defne karakteriyle dahil olan Mine Tugay, dizinin yayınlanan fragmanından sora gündemi salladı! Ancak durum gün yüzüne çıktı, meğer durum çok farklıymış!

En son Fox TV’de yayınlanan Gülümse Kaderine adlı dizide Nevra karakterine hayat veren Mine Tugay, bu kez Yalı Çapkını dizisinin 16. bölümüne Defne karakteriyle dahil oldu. Geçtiğimiz günlerde dizinin yayınlanan fragmanıyla gündemi alt üst eden Mine Tugay’ın son hali çok konuşulmuş ve akıllarda oluşan tek sorun cevabı yanıt arıyordu. Mine Tugay kendine ne yaptı, Mine Tugay estetik operasyon mu geçirdi? İşte merak edilen sorunun yanıtı ünlü oyuncunun kendisinden geldi. Meğer durum düşünülenden çok farklıymış. Peki olayın gerçek yüzü ne?

Mine Tugay’ın estetik hali gündemi yıktı geçti. Sosyal medyada başka konu konuşulmasına izin vermeyen konu hakkında gerçekler gün yüzüne çıktı. İşte merak edilen estetik var mı yok mu sorusunun cevabı ve olayın iç yüzü neymiş?

MİNE TUGAY YALI ÇAPKINI’NDA

Mine Tugay Yalı Çapkını’na 16. Bölümden itibaren Gülgün ve Orhan’ın okul arkadaşı aynı zamanda Seyran, Ferit ve Gülgün’ün bir dergi çekimini gerçekleştirecek olan Defne karakterine hayat verecek. Ferit’le arasında yaşanacak olanlar Seyran ve Ferit ikilisi arasındaki tansiyonu oldukça arttıracak.

MİNE TUGAY ESTETİK KONUSUNU AÇIĞA KAVUŞTURDU

Yüzüne ışık dolgusu ve gerdirme operasyonu yapıldığı ileri sürülen Mine Tugay iddia edilenlerin gerçek olmadığını ve yaşadığı bir sağlık probleminden dolayı yüzüne efekt uygulandığını belirten bir paylaşımda bulundu. Tugay’ın yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

“Herkes konuşmuş madem, bir de ben konuşayım; olayın iç yüzünü anlatayım. 12 yıldır bir sağlık problemi yaşıyorum. Zamanında gerçekleşen bir dolgu işleminin ardından dolgunun sol gözümün altında donmasından dolayı birkaç operasyon geçirdim. Zaman zaman bu bölgede şişme ve çökmeler meydana gelebiliyor. Son kez de oluşan bir kist yüzünden ameliyat olmak zorunda kaldım. Bu yüzden kortizon tedavisi görüyorum ve onun şişkin olduğu zamanlara denk geldi bazı sahnelerim.

İYİLEŞİYORUM VE MORALİM YÜKSEK

Bu durumun izleyenlere en az şekilde yansıması için bir filtre uygulandı. Ancak estetik bağımlılığına kadar gitmiş konu. Ama hayır öyle değil. Sağlık bu, umarım kimse yaşadığım bu sorunu yaşamaz. Benim moralim yüksek ve iyileşme sürecindeyim. Şimdiden iyi dileklerinizi almaya başladım. Her ley için teşekkür ederim.

Başa dön tuşu