Ekonomi

A101 ve Vakıfbank’tan bomba işbirliği! Vatandaş alışveriş yaptıkça kazanacak, her harcamaya 50 TL hediye para

Duyanları şaşkına çeviren ve böylesi görülmedi dedirten kampanya A 101 ve Vakıfbank’tan geldi. A 101 ve Vakıfbank arasında yapılan anlaşma çok konuşuldu. Vatandaşların ilgi odağı olan bu anlaşma start verdi. Vakıfbank, dün başlayan kampanyası kapsamında A 101 alışverişlerine 50 TL hediye edecek.

Bankaların düzenlediği kampanyalar arasında hiç kuşkusuz Vakıfbank’ın yıl sonuna çok az bir süre kalırken düzenlediği bu kampanya fark yarattı. Vakıfbank ve A 101 arasında yapılan anlaşma vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Yıl sonu yaklaşırken vatandaşın yüzünü güldürecek fırsatlarıyla yine fark yaratan Vakıfbank, A 101 marketlerden yapılacak online harcamalarda 50 TL Worldpuan hediye edeceğini duyurdu. İşte detaylar…

ONLİNE HARCAMALARDA 50 TL HEDİYE

Vakıfbank ve A 101 işbirliğinde 16-31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olmak üzere vatandaşların yüzünü güldürecek bir kampanya geldi. Vakıfbank, yeni kampanyasını duyurdu ve yıl sonu yaklaşırken yüzleri güldürdü. Bu kapsamda A 101 marketin internet sitesi veya online uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde 750 TL üzeri harcamalarda peşin alışverişlere özel 50 TL hediye edilecek.

CEPTE KAZAN ÜZERİNDEN KATILIMA İZİN VAR

Vakıfbank, merak edilen süper kampanyasıyla ilgili detaylı bilgilere de yer verdi. Müşteri bazlı gerçekleştirilen bu kampanya kapsamında Vakıfbank, ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişlerin dahil olduğuna vurgu yaptı. Müşteriler a.101.com.tr’den ve A101 Mobil üzerinden yapacakları alışverişlerde 750 TL üzeri harcamalarında peşin alışverişlerine özel 50 TL Worldpuan kazanacak. Ayrıca Cepte Kazan üzerinden katılıma da izin var.

Başa dön tuşu