Spor

Abdurrahim Albayrak torunu Batuhan’ın ölümüyle yıkıldı! Yürek yakan paylaşım: Nasıl dayanacağımı bilmiyorum

Galatasaray’ın eski yöneticisi ve iş insanı Abdurrahim Albayrak, torun acısıyla sarsıldı. 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı’nın vefat haberiyle yıkılan Albayrak’tan yürekleri yakan bir paylaşım geldi. Abdurrahim Albayrak’ın torunu Batuhan Bostancı, Şişli’deki bir AVM’nin 4. katında bulunan yemek bölümünün balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Torununun vefat haberini alan ve hemen hastaneye koşan Albayrak’ın paylaşımı görenleri gözyaşlarına boğdu.

Abdurrahim Albayrak’ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı, AVM’nin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Batuhan Bostancı’nın Şişli’deki ünlü bir AVM’nin 4. Katındaki yemek bölümünün balkonundan düşerek ağır yaralandığı bilgisine ulaşıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ise maalesef Batuhan Bostancı’nın yaşamını yitirdiğini belirledi. Acı haberi alan Abdurrahim Albayrak’tan yürek dağlayan bir paylaşım geldi.

15 YAŞINDAKİ TORUNU HAYATINI KAYBETTİ

Galatasaray’ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı’nın vefatı spor dünyasını da yasa boğdu. Abdurrahim Albayrak’ın acısını paylaşan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’dan taziye mesajları paylaşıldı.

ALBAYRAK’TAN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

Torunu Batuhan Bostancı’yı kaybeden Abdurrahim Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yürekleri dağladı. Albayrak paylaşımında, ‘Torunum, gözbebeğim, Batuhan’ım bugün Hakk’ın rahmetine kavuştu… Üzüntümü tarif etmem imkansız. Allah masumlar masumu yavrumu cennet makamına kabul eylesin. Bizlere de sabırlar versin. Ne söyleyeceğimi, nasıl dayanacağımı inanın bilmiyorum… Cenaze namazımız 21.11.2022 tarihinde ikindi namazına müteakip Eyüp Sultan Camii’nde kılınacaktır.’ ifadelerini kullandı.

 

 

Başa dön tuşu