Ekonomi

Acil nakit ihtiyacı olanlara 50.000 TL destek ödemesi! Banka hesabınızı kontrol edin, ATM’den alabilirsiniz

Acil nakit ihtiyacı olanlara Müjdeli Haber! Başvuru yapanlara Yarından itibaren 50 bin TL destek ödemesi veriliyor. Başvuru yapın, ATM’den ödemeyi hemen alabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacı olanlara 50.000 TL destek ödemesi! Banka hesabınızı kontrol edin, ATM’den alabilirsiniz. Nakit paraya ihtiyacı olanların IBAN numarasına destek ödemesi yatacak. Başvurular bugün sona eriyor ödemeler yarın başlayacak. T.C. kimlik no ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuru şartları ve detaylar da netleşti. Nakit ihtiyacı olanlar bu ödemeyi sakın kaçırmasın…

Acil Nakit paraya ihtiyacı olanlar için müjdeli haber Sabah saatlerinde duyuruldu. Yarından itibaren başvuru yapanların banka hesaplarına 50.000 TL’ye Varan ödeme yapılacak. IBAN numarası aracılığıyla yapılacak olan ödemeleri ATM’den alabilirsiniz. Borcu olan, Nakit paraya ihtiyacı olan ve ekonomik anlamda sıkıntı çeken herkes ödemelere başvuru yapabiliyor. Düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgili merak edilen her şey haberimizde…

3 AY ÖDEME ERTELEME SEÇENEĞİ SUNULUYOR

Emekli, Dar gelirli virgülü ihtiyaç sahibi, borcu olan herkes başvuru yapması halinde 3 ay ödeme erteleme seçeneği ile kredi kullanma şansına sahip oluyor. Ödeme ertelemeli düşük faizli kredi kampanyasında 50.000 TL limit bulunuyor. Borcu olan ve ihtiyacı olanlar başvuru yapmaları halinde aynı gün içinde ödemeyi ATM’den alabiliyor. Başvuru şartları da oldukça kolay. Bankaların Kara listesinde olmak da fark etmiyor.

ATM’DEN ÖDEMEYİ ALABİLİRSİNİZ

Birikmiş borcu olan, çeşitli ihtiyaçları için düşük faizli kredi arayan vatandaşlar için müjdeli haber geldi. Üç ay ödeme erteleme seçeneği ile kredi kullanmak mümkün. 50.000 TL’ye Varan ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak üzere bankalara başvuru yapabilirsiniz. 36 ay vade seçeneği ile verilen kredi, aynı gün içinde hesabınıza geçiyor ve ATM’den çekmek mümkün oluyor. Ödeme ertelemeli kredi kampanyası Finansbank tarafından sağlanıyor.

En yakın Finansbank şubesine giderek ya da mobil ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden başvuru yaparak Kredi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu