Medya

Acun Ilıcalı’nın mesai saati hakkındaki açıklamaları viral oldu! Parti kur, o verelim, dedirten o açıklama! 

TV8 kanalı ve Hull City futbol takımının sahibi Acun Ilıcalı mesai saati konusunda yaptığı bir konuşma ile viral oldu. Herkes Acun’un sözlerini konuşuyor!

TV8 kanalı, Exxen ve Hull City’nin sahibi olan Acun Ilıcalı, servetleri ve yaptıklarıyla oldukça konuşulan ünlü oyunculardan yalnızca bir tanesi. Yaptığı işler ile her zaman başarılara imza atarak adından sıkça söz ettiren Acun Ilıcalı katıldığı bir televizyon kanalında Türkiye’deki mesai saatleri hakkında açıklama yaparak gündemi sallamayı başardı. Acun Ilıcalı’nın kullandığı o sözler…

Geçtiğimiz günlerde Hull City’nin ardından yeni bir futbol takımı satın almayı hedeflediğini belirten Acun Ilıcalı konu ile ilgili; “Genç yetenekleri bu kulüpte toplayıp onları geliştirebileceğim bir futbol takımı satın alma hayalim var, bakalım arayış içersindeyim” şeklinde kullandığı sözlerle gündeme gelmişti. Ardından sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Ilıcalı, Survivor yarışmacılarından her gün bir tanesini İnstagram hesabından paylaşarak Survivor sevenlerin de yardımıyla sayfa üzerindeki etkileşimi bir hayli artırmıştı. En son O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programıyla ilgili paylaşım yapan Acun Ilıcalı katıldığı bir televizyon kanalında Türkiye’deki mesai saatleri hakkında yaptığı bir açıklama ile gündem olmayı başardı. Bakın Acun Ilıcalı mesai saatleri hakkında neler dedi?

MESAİ SAATLERİ NEDEN BU KADAR ERKEN ANLAMIYORUM

Türkiye’deki çalışma saatlerini konu alan Acun Ilıcalı, söyledikleriyle sosyal medyanın gündemi olmayı yeniden başardı. Çalışma saatlerinin erken başlamasına dikkat çeken Ilıcalı; Mesai saatleri neden bu kadar erken bir anlam veremiyorum diyerek devamında şu sözleri kullandı:

BIRAKIN İNSANLAR UYUSUN

“Ben insanların belli bir saat ile iş e gitmelerini yanlış buluyorum, bu duruma karşıyım. Bir gün elime bu konuda bir güç geçerse mesai saatlerini 10.30 olarak değiştireceğim. Neden sabah bu kadar erken kalkmak zorunda kalınır ben anlamıyorum ya, bırakın insanlar uyusun, uykusunu alsın.”

Başa dön tuşu