Medya

Afra Saraçoğlu’ndan ayrılık açıklaması geldi, meğer sebep çok farklıymış!

Günlerdir sosyal medyanın gündemini oldukça meşgul eden Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’nun ayrılık sebebi ortaya çıktı. Meğer sebep çok farklıymış! Ayrılıkları hakkında Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan açıklama geldi.

Afra Saraçoğlu’ndan ayrılık açıklaması geldi, meğer sebep çok farklıymış! İyi Ol dizisinin setinde tanışan ve o günden beri birliktelikleri devam eden ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu ve meslektaşı Mert Yazıcıoğlu hakkında bir süredir gündemi meşgul eden iddialar dolaşıyor. İlk önce ayrılık iddiaları ortaya atılan eski çiftin ayrılıkları doğrulanmasının ardından bu sefer de ayrılıkları hakkında iddialar ortaya çıkmaya başladı. 4 yıldır süren birlikteliklerini bitirme kararı alan Saraçoğlu ve Yazıcıoğlu çifti hakkında iki taraf için de 3. kişi iddiaları belirmişti. Peki 3. kişiler kim, çiftin uzun yıllar süren mutlu aşk hikayesini sonlandıran olay ne oldu, Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu neden ayrıldı?

AFRA SARAÇOĞLU HAKKINDA ÇIKAN İDDİALAR

Yalı Çapkını ile hem televizyon hem de sosyal medya gündeminin gözdesi olan yıldız oyuncu Afra Saraçoğlu’nun, birlikte başrolleri paylaştığı rol arkadaşı Mert Ramazan Demir hakkında birçok haberde ismi geçmeye başladı. En son birlikte katıldıkları OGM Pictures’ın düzenlediği yılbaşı yemeğinin ardından eğlenmek için gittikleri bir mekanda Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşı Kubilay Aka’nın ikiliyi yakın görmesi ile tartışma çıktığı iddiaları ortada. Ayrılık doğrulandıktan sonra Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu arasında yaşanan ilişki iddiası doğruluğunu bir miktar daha artırdı.

MERT YAZICIOĞLU HAKKINDA ÇIKAN İDDİALAR

Mert Yazıcıoğlu’nun ismi ise Dünyayla Benim Aramda dizisinde mastürbasyon sahnesi ile adından çok söz ettiren Hafsanur Sancaktutan ile anılıyor.

ORTAK PAYLAŞIM YAPTILAR

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu, birlikte ortak bir paylaşımda bulundular. Bu paylaşımda 3 gündür gerçeğin dışında yazılan senaryoların döndüğünü, aralarındaki ilişkinin saygı çerçevesinde bittiğini ve ilişkinin hiçbir 3. kişinin dahil olmadığı yer alıyor.

MERT YAZICIOĞLU FOTOĞRAFLARI KALDIRMADI

Her ikisi de ayrılık iddialarını doğrularken Mert Yazıcıoğlu, İnstagram profilinden Afra Saraçoğlu’nun fotoğraflarını kaldırmadı.

Başa dön tuşu