Ekonomi

Akaryakıt alacaklara müjde! 150 TL’ye kadar destek sunulacak! 31 Mart’ta sona eriyor! Akaryakıt ve otgaz harcamalarında geçerli!

Küresel piyasalarda brent petrolde yaşanan dalgalanmalar ve Türkiye’de ise döviz kurundaki hareketlilik, vergiler ve diğer unsurlar akaryakıt fiyatlarının bir hayli artmasına neden oldu. Son dönemde indirim haberleri gelse de milyonlarca sürücü yüksek akaryakıt fiyatlarından şikayetçi.

Akaryakıt sektöründe yapılacak harcamalara yönelik bankalardan ve akaryakıt istasyonlarından gelen ortak kampanyalar ise sürücülerin rahat bir nefes almasını sağlıyor. Son olarak Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan akaryakıt kampanyası ile akaryakıt harcamalarında 150 TL’ye kadar Worldpuan fırsatından yararlanma imkanı sunulacak.

AKARYKATI VE OTOGAZ HARCAMALARIND GEÇERLİ 150 TL!

31 Mart 2023 tarihine kadar akaryakıt sektöründe sürücülerin yapacakları harcamalara göre 150 TL’ye kadar Worldpuan kazanma şansı elde edilecek. İlk 500 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamasından sonraki 500 TL ve üzeri harcamalara 50, toplamda ise 150 TL Worldpuan hediye edilecek.

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan akaryakıt kampanyası sayesinde sürücülerin çok daha kârlı bir şekilde akaryakıt ve otogaz alışverişlerini yapmaları sağlanacak. 1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ndeki fiziki ve sanal Yapı Kredi POS’larından akaryakıt sektöründe alışveriş yapmaları gerekecektir.

KAMPANYAYA KATILIM NASIL SAĞLANACAK?

31 Mart tarihine kadar Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ndeki fiziki ve sanal Yapı Kredi POS’larından yapılacak akaryakıt sektöründeki alışverişlerde geçerli olmak üzere 150 TL’ye kadar Worldpuan kazanma şansı sunulacak.

Kampanyaya SMS ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlamak mümkündür. Aynı gün içinde üye işyerlerinden tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyaya katılmak isteyenlerin World Mobil uygulmasından ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklayarak katılım sağlamaları mümkündür. SMS ile katılmak isteyenler ise ARAC yazıp boşluk bırakarak müşteri numarasını 4454’e gönderilmesi gerekecektir.

PUAN YÜKLME TARİHLERİ NE ZAMAN?

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 4 Nisan 2023 tarihinde ilgili kişilerin hesaplarına aktarılacaktır. Puanların son kullanma tarihi ise 4 Mayıs 2023 tarihi olarak belirleniştir. Kullanılmayan puanlar ise 5 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Başa dön tuşu