Ekonomi

Akaryakıta akıllara zarar indirim geliyor! Benzin, motorin ve LPG fiyatları o tarihte düşecek! Araç sahiplerine yılbaşı piyangosu vurdu

Akaryakıt fiyatları yeni yılın ilk günlerinde araç sahiplerinin gündeminde. Merakla beklenen haber nihayet geldi. Benzin ve motorin fiyatlarına Akıllara zarar indirim geliyor. Toplam 75 TL’lik indirim fırsatını kaçırmayın.

Akaryakıta akıllara zarar indirim geliyor! Benzin, motorin ve LPG fiyatları o tarihte düşecek! Araç sahiplerine yılbaşı piyangosu vurdu. Akaryakıt fiyatları, brent petrolün varil fiyatının da ve döviz kurlarında yaşanan değişiklikler ile doğru orantılı olarak güncelleniyor. Son yapılan zamlar sonrasında sürücüler yeni bir indirim haberini beklemeye başladı. Özellikle son bir yıl içinde akaryakıt fiyatlarında yaşanan ardır araç sahiplerinin belini bükerken Ziraat Bankası’ndan indirim müjdesi geldi. Ziraat Bankası’nın bankamatik ve kredi kartını kullananlar akaryakıt indiriminden faydalanabilecek. Toplamda 75 TL benzin ve motorin indirimi için detaylar belli oldu.

Ziraat Bankası’ndan milyonlarca araç sahibini sevindiren kampanya geldi. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli kampanya ile toplamda 75 TL benzin ve motorin indirimi yapılacak. Ziraat Bankası, 250 TL ve üzeri her yakıt alışverişlerinize 75 TL’lik indirim uygulayacak. Ziraat Bankası akaryakıt indirimi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

ZİRAAT BANKASININ İNTERNET SİTESİNDEN AÇIKLAMA GELDİ

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda 1 Ocak 2023 ve 31 Ocak 2023 tarihleri arasında bankkart mobil ya da bankkart.com.tr adresinden kampanyaya katılanlar yaptıkları her 250 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL akaryakıt indirimi kazanacak. Kampanyanın farklı günlerde ve tek seferde yapılan 250 TL’lik alışverişlerde geçerli olacağı öğrenildi.

Müşteri bazlı yeni bir kampanyaya daha imza atan Ziraat Bankası, en fazla 75 TL kazanımı olabileceğine duyurdu. Ayrıca alışverişlerinizi de bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden ve bankkart POS cihazları üzerinden yapmanız gerekiyor.

KAMPANYA 31 OCAK 2023 TARİHİNDE SONA ERİYOR

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden akaryakıt indirimi kampanyasının Tüm detayları paylaşıldı. Açıklama kapsamında aynı işyerinde aynı gün içinde yapılan işlemlerden sadece bir tanesinin geçerli kabul edileceği bildirildi. Kampanyadan yararlanabilecektir Ziraat Bankası kartları ise Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business oldu. Bu kredi kartlarını yada banka kartlarını kullananları 250 TL’lik alışverişlerinde 75 TL akaryakıt indirimi fırsatı bekliyor.

Ayrıca Ziraat Bankası’nın söz konusu kampanyasına katılım sadece asıl kart sahipleri tarafından yapılabiliyor ek kart ile yapılan işlemler geçerlilik kazanmıyor. Kampanyanın son başvuru tarihi 31 Ocak 2023 olarak belirlenirken kazanılan liraların ise 6 Şubat 2023 tarihinde banka kartlarına yükleneceği belirtildi.

Başa dön tuşu