Ekonomi

Akbank, Garanti BBVA, TEB ve İş Bankası’nda sabah depremi! Emekliler dikkat, bu nakit ödeme şiddetli sarsıntı yaratır

Bankalarda sabah depremi. Resmen 7 şiddetinde sallandı. Emekliye binlerce lira karşılıksız ödeme duyurusu yapıldı. Banka banka güncel emekli promosyon listesi…

Akbank, Garanti BBVA, TEB ve İş Bankası’nda sabah depremi! Emekliler dikkat, bu nakit ödeme şiddetli sarsıntı yaratır. Bankalardan emekliye binlerce lira ödeme duyurusu geldi. Sabah saatlerinde resmen bankalarda 7 şiddetinde deprem oldu. Emekliye yapılacak karşılıksız ödemede tutar arttırıldı, süre uzatıldı. Peki, hangi banka ne kadar maaş promosyonu veriyor? Bankaların güncel emekli promosyon ödemeleri ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Milyonlarca emekli bankaların sağladığı maaş promosyon ödemeleri ile rahat nefes alıyor. Kasım ayında bankalardan yapılan son duyuruya göre ödeme tutarı artırıldı başvuru süresi uzatıldı. 30 kasım tarihine kadar maaşını taşıyan emeklilerin alacağı en az promosyon 7000 TL oldu. Bankalara Maaş promosyonu için başvuru yapmak üzere geç kalmayın Çünkü nakit paranın yanında farklı Avantajları da var. emekliye en yüksek promosyon veren bankalar ve merak edilen her şey haberimizde…

GARANTİ BBVA KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYONU

Emekli maaşını taşıyan SSK Birgül bağ-kur ve memur emeklisi için Garanti Bankasından 6000 TL promosyon ödemesi var. maaşını taşıyan ve 3 yıl kalma taahhüdü veren emekliler maaşına göre promosyon alacak mı Abdal maaşı 3.500 liraya kadar olan emekliye 3600 TL ödeme yapılırken 7.500 TL’ye kadar olan emekli vatandaşlar 4.200 TL 10 bin TL’ye kadar emekli maaşı alanlar 5400 TL ve 10.000 TL ve üstü emekli maaşı alanlar ise 6 bin TL Maaş promosyonu alacak.

TEB KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ

Kasım ayında emeklinin beklediği promosyon tutarını ödeyen TEB Bankası da 3 yıl kalma sözü karşılığında binlerce liralık ödeme yapıyor. maaşa göre yapılacak olan TEB promosyon ödemesinde 3.500 liraya kadar maaş alan emekliler 4.200 TL, 7.500 liraya kadar maaş alan emekliler 4900 TL, 10 bin liraya kadar maaş alan emekliler 6300 TL ve 10.000 TL üstü maaş alan emekliler 7000 TL ödeme alabiliyor.

AKBANK KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

Akbank anda 3500 TL ve üstü maaş alan emeklilere binlerce liralık promosyon fırsatı sunuluyor. maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren Akbank müşterisi emeklilere en düşük 4.200 TL en yüksek 7000 TL promosyon ödemesi yapılacak. Ödemeler maaşa göre verilecek ve tek şart maaşımızı taşımak.

ZİRAAT BANKASI KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYONU

Kamu bankalarından Ziraat Bankası da emekli vatandaşlara Kasım ayında SGK ile yaptığı anlaşma doğrultusunda promosyon ödemesi verecek. promosyon ücretlerine zam yapan Ziraat Bankası’nın ödeyeceği rakamlar şöyle; “3 bin 500 TL’ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlara 3 bin TL; 3 bin 500 TL ve 7 bin 500 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlara 3 bin 500 TL; 7 bin 500 TL ve 10 bin TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlara 4 bin 500 TL ve 10 bin TL üstünde emekli maaşı alan vatandaşlara 5 bin TL”

Bankaların promosyon fırsatlarını değerlendirmek isteyenler 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvurusunu yapmalı. Bu teklifler 30 Kasım’da sona erecek.

Başa dön tuşu