Yaşam

Akbank mobil çöktü mü? Akbank uygulaması neden açılmıyor?

Akbank uygulaması Çöktü mü? Akbank mobil 15 Kasım 2022 neden açılmıyor? Akbank mobilde yine sorun var… Peki, Akbank mobil uygulaması ne zaman düzelecek?

Akbank mobil bankacılık uygulaması çöktü mü? Akbank mobil neden açılmıyor? 15 Kasım 2022 Salı günü Akbank mobil uygulamasını kullanmak isteyenler hizmet sorunları ile karşı karşıya kaldı. Çok sayıda vatandaş sosyal medyada sorunu dile getirirken Müşteri Hizmetleri numarası da kilitlendi. Peki, Akbank mobil bankacılık uygulaması neden açılmıyor? Akbank mobil uygulama sorunu ne zaman düzelecek?

Akbank mobil uygulaması çöktü mü? 15 Kasım 2022 Akbank mobil neden açılmıyor? Akbank mobil bankacılık üzerinden işlem yapmak isteyen kullanıcılar bugün hizmet sorunu ile karşı karşıya kaldı. Sorun bildiren kullanıcılar arama motorunda Akbank uygulaması çöktü mü, sorun ne zaman düzelecek gibi sorulara yanıt arıyor. Peki, Akbank mobil uygulama erişim sorunu ne zaman düzelecek?

Akbank mobil çöktü mü 15 Kasım 2022?

Akbank mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden işlem yapmaya çalışan Akbank müşterileri 15 Kasım 2022 günü hizmet hatası ile karşı karşıya kaldı. Müşteri hizmetlerini telefon yağmuruna tutan kullanıcılar arama motorunda da Akbank mobil çöktü mü sorusuna yanıt aramaya başladı.

Sosyal medya üzerinden birçok kullanıcı Akbank mobil uygulamasında sorun olduğunu belirtiyor ancak henüz bankadan konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Akbank mobil uygulama sorunu ne zaman düzelecek?

Mobil uygulama sorununa ilişkin Akbank’tan yapılan bir açıklama bulunmuyor. o sebeple sorunu ne zaman düzelecek de bilinmiyor.

Akbank mobil uygulama kullanıcıları ise geçtiğimiz yıldan bu yana yaşanan sorunlar sebebiyle sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak tepki gösteriyor.

Başa dön tuşu