Teknoloji

Akbank mobil uygulamadaki erişim sorunu çözüldü! Bankadan açıklama geldi

Akbank mobil bu sabah saatlerinde yine çöktü. Akbank müşterileri Twitter’dan tepkilerini dile getirirken şirketten de açıklama geldi. Akbank Mobil erişim sorunu çözüldü.

Türkiye’nin en çok kullanılan özel bankalarından olan Akbank sık sık yaşadığı erişim problemlerinden birini Bugün de yaşadı. Akbank mobil uygulamasına erişim sağlayamayan kullanıcılar şikayetlerini sosyal medya üzerinden dile getirdi. Akbank mobil uygulamasında yaşanan sorunun sonrasında şirketten açıklama geldi. Kısa süre içerisinde yapılan müdahale ile Akbank mobil erişim sorunu düzeldi.

Akbank’tan resmi açıklama geldi

Akbank mobil çöktü mü sorularının yanıtını arayan Akbank müşterileri için bankadan açıklama geldi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Akbank Mobil’de yaşanan kısa süreli kısmi yavaşlama giderilmiş olup, hizmetlerimiz tüm kanallarımızdan devam etmektedir.” denildi.

Akbank müşterileri şikayetçi

Ancak Akbank müşteri uzun zamandan beri mobil uygulamada yaşanan problemler sebebiyle şikayetçi. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl Akbank benzer bir problem yaşamış 96 saat boyunca hizmet verememişti. Son aylarda da yine Akbank mobil erişim problemleri sık sık yaşanıyor. Akbank müşterileri banka bünyesinde güvende olmadıklarını söylüyor.

Başa dön tuşu