Ekonomi

Akbank’a para çok geldi iade ediyor! Kampanyayı gören şaşırdı: 150 TL iadenizi almak için bunları yapın!

Teknolojinin öncü bankalarından Akbank, yenilikçi kampanyalarıyla göz doldurmaya devam ediyor. Yakın zamanda yapılan bir duyuru ile Akbank kart sahiplerine 150 TL iade hakkı olduğu ortaya çıktı. Bu geri ödemeyi nasıl talep edeceğinizi veya kimlerin buna uygun olduğunu merak ediyorsanız, haberimize göz atın.

Akbank, teknolojik yatırımları, gençlere yönelik kampanyaları ve faizsiz kredi seçenekleriyle diğer bankalar arasında fark yaratmış durumunda. Teknolojik yatırımlarını artırmayı hedefleyen banka, mobil uygulaması üzerinden kripto para transferlerinin yapılabilmesi için Juzdan uygulamasını geliştiriyor. Geçtiğimiz günlerde Akbank, müşterilerine belirli koşullarda 150 TL iade imkanı sunan Akbank Kart 150 TL iade programını duyurdu. Peki kimler bu iadeyi alabilir? Kampanyanın koşulları nelerdir? Haberimizde detayları açıklıyoruz.

KİMLER 150 TL PARA İADESİ ALABİLİR?

Akbank geçtiğimiz günlerde resmi internet sitesinde müşterileri için kazançlı bir teklif duyurdu. Müşteriler bu kampanyada normal harcamalarını yaparken bir yandan da para iadesi alacaklar. Toplamda 150 liranız cebinizde kalması için hemen kampanyaya katılın!

Akbank Kart ile market, manav ve kasapta 300 TL üzeri harcama yapan müşterilere 25 TL ve toplamda 150 TL chip-para hediye edilecek. Bu sektörlerde sık sık alışveriş yapanlar için ekstra para biriktirmek için harika bir fırsat. Öyleyse acele edin ve süresi dolmadan bu harika tekliften yararlanın!

BU TARİHLERİ KAÇIRMAYIN

Akbank resmi kanallarından kampanyanın şartları ile alakalı bilgilendirmede bulundu. Buna göre kampanya 1 Mart – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için tek seferde minimum 300 TL alışveriş yapılması gerekmektedir. Juzdan, Akbank Mobil veya SMS’e kaydolmayan kart sahipleri kampanyadan yararlanamayacaktır. Axess, Wings, Free ve ticari kartların bu promosyon için geçerli olmadığını lütfen unutmayın. Ayrıca her iş yeri için günde sadece bir adet alım kabul edilecektir.

Alışverişlerinizde tasarruf etmek için bu heyecan verici fırsatı değerlendirmenizi önemle hatırlatırız. Özel indirimler ve ödüllerden yararlanma şansını kaçırmayın ve cebinizde kalan para ile başka ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Başa dön tuşu