Ekonomi

Akbank’tan müşterilerine yılbaşı jesti! Tam 5 bin 200 lira hediye edecek! Koşulsuz, şartsız alabilirsiniz

Akbank bomba yılbaşı kampanyasını duyurdu. Yılbaşına özel Akbank müşterilerine 5200 TL hediye para verilecek. Kampanyaya katılmak için geç kalmayın.

Akbank’tan sadece müşterilerine özel yeni kampanya duyurusu geldi. Tam 5 bin 200 lira hediye para verilecek. Akbank’ın kampanyası sadece banka müşterileri için geçerli. Yani Axess ve Wings kullanıcıları bu kampanyaya katılarak hediye para fırsatından anında faydalanma şansını elde edebilir. Akbank yılbaşı hediye para kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Akbank’tan yılbaşı öncesinde büyük kampanya duyurusu geldi. Yılbaşı alışverişi yapmayı düşünenler bu fırsatı sakın kaçırmasın. Akbank’ın Axess ve Wings kartlarını kullanıyorsanız hemen kampanyaya katılım butonuna tıklayın. 1 Ocak tarihine kadar yapacağınız tüm harcamalarda harcadıkça kazanacaksınız. İşte Akbank’ın yılbaşı kampanyası hakkında merak edilen her şey…

AKBANK’TAN YILBAŞINA KADAR HARCADIKÇA KAZAN KAMPANYASI

Akbank, yeni yıl öncesinde sadece müşterilerine özel dev bir kampanya daha geldi. Akbank’ın Axess ve Wings kartlarını kullananlar kampanyaya katılım göstererek 1 Ocak’a kadar yapacakları her 400 TL ve üzeri market alışverişlerinde kazanma şansı elde edecek. Akbank’ın kampanyası aynı zamanda giyim, elektronik, kozmetik ve optik sektörlerinden yapacağınız alışverişlerde de geçerli olacak. Yine bu sektörlerden yapacağınız 600 TL ve üzeri ikinci alışverişlerinde 60 TL kazanma imkanına sahip olacaksınız.

Wings kart sahibi olanlar için de güzel haberler var. Akbank’ın Wings kartını kullananlar 80.000’e varan Mil Puan kazanma imkanı bulacak. Ayrıca Wings ile 1 Ocak 2023 tarihine kadar 600 TL’lik ikinci market alışverişinde 8.000 Mil Puan kazanma imkanı da bulunuyor. Yine giyim, elektronik, kozmetik ve optik sektörlerinde yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlerde de hediye para fırsatı sizi bekliyor.

TOPLAM 5200 TL’YE VARAN HEDİYE PUAN İMKANI

Akbank’tan toplam 5 bin 200 TL’ye Varan hediye puan kazanma fırsatı için Akbank Juzdan kullanıcısı olmanız gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler hemen uygulamaya girerek katıl butonuna tıkladıktan sonra kampanyaya katılım gösterebilir. Akbank’ın kampanyası Bugünden itibaren 1 Ocak 2023 tarihine kadar yapılacak tüm alışverişlerde geçerli olacak.

Başa dön tuşu