Teknoloji

Akıllı telefon alacaklara müjde! 1000 TL’ye son model telefon geliyor! Xiaomi yeni ucuz telefon modelini duyurdu!

Akıllı telefonlarda yaşanan fahiş fiyat artışının sonu geliyor. Xioami müjdeyi verdi. 1000 TL’ye son model akıllı telefon satacak.

Akıllı telefon alacaklara müjde! 1000 TL’ye son model telefon geliyor! Xiaomi yeni ucuz telefon modelini duyurdu! Artan fiyatlar sebebiyle birçok kişi için artık son model akıllı telefon almak imkansız hale geldi. Özellikle Apple modellerinde fiyatlar 50 bin TL’ye kadar yükselmiş durumda. Durum böyle olunca vatandaşlarda ucuz akıllı telefon arayışlarına başladı. Son dönemlerin gözde telefon markalarından olan Xiaomi, yeni bir model çıkarıyor. Üstelik bu telefon modelinin fiyatı 1000 TL olacak. Yani ucuz akıllı telefon satışı başlıyor.

Son dönemlerin popüler cep telefonu markalarından olan Xiaomi, yeni akıllı cihazını duyurdu. En uygun fiyatlı olması hem de kaliteli olması ile çok tercih edilen markanın yeni telefon modeli çok uygun fiyata satılacak. Yani artan fiyatlar nedeniyle akıllı telefon alamayanlar bu modeli kolaylıkla alabilecek. Çünkü Xiaomi’nin yeni cep telefonu sadece 1.000 TL.

XİAOMİ 1000 TL’YE CEP TELEFONU SATACAK

Hem uygun fiyatlı olması hem de özellikleri sebebiyle son yıllarda en çok tercih edilen telefon markalarından olan Xiaomi yeni bir cihazını daha duyurdu. Dünyaca ünlü marka sadece 1.000 TL’ye cep telefonu satışı yapacak. Yeni modelin önce Hindistan’da satışa çıkacağı öğrenildi. Şu an için belirlenen fiyat Sadece 50 dolar oldu.

UCUZ SON MODEL AKILLI TELEFON

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Android sistemine sahip olacak ve bir ana kamera ile çalışacak. Şu an Hindistan’da satışa sunulan telefonun tüm dünya pazarına açılıp açılmayacağı merak konusu oldu. Ancak yeni cihazın Hindistan’da 50 dolar fiyatla satılıyor olması Türkiye’deki cep telefonu kullanıcılarına da heyecanlandırdı. Telefon Türkiye’ye gelirse fiyatı 1000 TL olacak.

Başa dön tuşu