Medya

Aldatmak dizisine hangi isimler veda etti? Şok vedalar!

Seyircinin ekran başına kitlenmesine sebep olan Aldatmak dizisinin 15.bölümünde olaylar birbirini takip etti. Herkesin merakla beklediği ayrılıklar 15. bölümde şoke etti…

Başarılı isimlerin yer aldığı dizi 15. bölümü ile damga vurdu. Vahide Perçin, Ercan Kesal, Yusuf Çim, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Feyza Sevil Güngör ve Caner Şahin gibi oyuncuların yer aldığı dizideki vedalar merak edilirken olaylar birbirini takip etti. İşte detaylar…

Yasak aşk ve aldatma sahneleriyle izlenme rekorları kıran Aldatmak dizisi son gelişmeleriyle yine reytingleri tavan yaptırdı.

Merak edilen vedalar

Oylum Yenersoy, annesi Güzide Yenersoy’a yalan söyleyerek eğitim için yurt dışına çıkacak.

Aldatmak dizisinde Yeşim, büyük bir kavga yaşadığı arkadaşını tren raylarına itmişti. Onunsa hapse girerek diziye veda edeceği konuşulanlar arasında.

Dizinin dikkat çekici gelişmelerinden birisi de Güzide Yenersoy’un oğlunun birini bıçaklaması. Bu durum sonrasını merak konusu haline getiriyor.

Aldatmak dizisinin 15. bölümü sonrasında tüm bu gelişmeler yurt dışı ayrılıkları ve hapis ile birçok ayrılığın gerçekleşeceği yönünde gözüküyor.

Başa dön tuşu