Spor

Alex de Souza yuvama dönüyorum diyerek duyurdu, Fenerbahçeliler çıldırdı! Kadıköy ayağa kalkacak, heyecanlı geri sayım başladı

Fenerbahçe’de oynadığı dönemde hem golleri hem de karakteriyle Fenerbahçeli taraftarlar kadar rakip takım taraftarlarını da kendisine hayran bırakan efsane futbolcu Alex de Souza’dan sarı lacivertli taraftarları heyecanlandıran bir paylaşım geldi. Fenerbahçe’nin efsane ismi Alex de Souza, takımdan ayrıldıktan sonra da unutulmadı. Aradan geçen yıllara rağmen Fenerbahçe’nin efsanesi olarak anılan Alex’in sosyal medya paylaşımı taraftarları heyecanlandırdı.

Türkiye’yi ve Fenerbahçe’yi çok seven yıldız futbolcu Alex de Souza, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da zaman zaman Fenerbahçe’de forma giydiği günlere dair anılarını tazeliyor. Alex’in son paylaşımı ise tüm Fenerbahçe taraftarlarını ayağa kaldırdı. Efsane futbolcularının paylaşımını gören taraftarlar büyük bir heyecan yaşadı. Geçtiğimiz haftalarda Brezilya ekibi Avai’nin başına geçen Alex, Türk bayrağı koyduğu paylaşımına ‘Yuvama dönüyorum’ notunu düştü.

ALEX’İN PAYLAŞIMI TARAFTARLARI HEYECANLANDIRDI

Aktif futbol kariyerini noktaladıktan sonra Brezilya’da Sao Paulo’nun 20 yaş altı takımını çalıştıran ve geçtiğimiz haftalarda Avai’nin başına geçen Alex de Souza, teknik direktörlük kariyerine hızlı bir başlangıç yapmıştı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve zaman zaman Fenerbahçe’de oynadığı yıllara ait paylaşımlara da yer veren Alex, son paylaşımıyla sarı lacivertli taraftarları heyecanlandırdı.

‘YUVAMA DÖNÜYORUM’

Alex de Souza’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Türk bayrağı koyarak ‘Yuvama dönüyorum’ notunu düşmesi büyük heyecan yarattı. Bu paylaşımı gören Fenerbahçeli taraftarlar adeta çıldırdı. Alex’in Türkiye’ye geliş sebebi merak edilirken Türkiye’ye geleceği tarih için geri sayım başladı. Sosyal medyada da gündem olan konuyla ilgili çok sayıda paylaşıma yer verildi. Alex’in Jorge Jesus’un yardımcısı olacağına dair iddialar gündeme gelmeye başladı. Alex de Souza’nın Türkiye’ye ne zaman geleceği ve geliş sebebi henüz bilinmiyor.

 

Başa dön tuşu