Medya

Aleyna Tilki makyajsız haliyle çok beğenildi! Şort, terlik ve kabanlı AVM stiline yorum yağdı

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında. Sesi ve şarkılarıyla adından sıkça bahsettiren Tilki, sosyal medya hesabını da aktif kullanan ünlü isimlerin başında yer alıyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla ve açıklamalarıyla gündem olan genç şarkıcının şort, terlik ve kabanlı AVM stili gündem oldu. Ayrıca Aleyna’nın objektiflere yansıyan makyajsız hali çok beğenildi.

Hem şarkıları hem de yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki, genç sanatçılar arasında en çok konuşulan isimlerden biri. Geçtiğimiz günlerde Zorlu AVM’de görüntülenen Aleyna’nın AVM stili ve makyajsız hali çok konuşuldu. Şort, terlik ve kabanla AVM’ye gelen Aleyna’nın bu kombinine yorum yağdı. Ayrıca genç şarkıcının makyajsız doğal hali de dikkatlerden kaçmadı.

ALEYNA’NIN AVM STİLİ

Güçlü sesi ve şarkılarıyla genç sanatçılar arasında en iyi çıkış yapan ve son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Aleyna Tilki, son olarak AVM stiliyle gündeme geldi. Son çıkardığı şarkıyla ilgili çok olumlu geri dönüşler aldığını ve bu duruma çok mutlu olduğunu söyleyen Tilki, yeni çalışmalarına devam edeceğini de ekledi. Ünlü şarkıcının AVM stili de dikkat çekti. Şortun altına terlik giyen ve üzerine kaban alan Aleyna’nın farklı tarzı çok konuşuldu.

MAKYAJSIZ HALİ ÇOK BEĞENİLDİ

Tarzının yanı sıra makyajsız ve doğal haliyle de çok konuşulan Aleyna Tilki’nin doğal güzelliği dikkat çekti. Makyajsız şekilde objektiflere yansıyan Tilki’nin bu hali çok beğenildi. Sosyal medyada genç şarkıcının makyajsız haline yorum yağdı. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Aleyna’nın makyajsız ve doğal haliyle çok daha güzel olduğuna dair yorumlar yaptı.

Başa dön tuşu