Medya

Alina Boz’un annesinin güzelliğini görenler gözünü alamadı! Resmen annesinin kızı

Ünlü oyuncu Alina Boz’un güzelliğini kimden aldığın belli oldu. Sosyal medya hesabında hazır satılan annesi Olga’yı paylaşan güzel oyuncuya yorum yağdı. Alina Boz’un Boz annesi güzelliği ile parmak ısırttı.

Son dönemlerde Yıldızı parlayan isimlerden biri olan Alina Boz Rus asıllı annesi Olga’yı ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı. Özel hayatı da sık sık merak edilen Alina Boz, yaptığı paylaşımla takipçilerinin ağzını açık bıraktı. Alina Boz’un Rus annesini görenler gözlerine inanamadı. Yaşına rağmen oldukça genç ve güzel görünen Olga, genç oyuncunun neredeyse tıpatıp aynısı.

Alina Boz’un annesinin güzelliği dudak uçuklattı

24 yaşındaki genç oyuncu Alina Boz son dönemlerde hem güzelliği hem de oyunculuk performansı ile beğeni toplayan isimlerden biri. Başarılı oyuncunun güzelliğini kimden aldı da ortaya çıktı. Alina Boz sosyal medya hesabından ilk defa bu satıldı annesi Olga Boz’u paylaştı. Alina Boz’un Moskova’da dünyaya gelen annesi Olga Boz güzelliği ve Yaşına rağmen düzgün fiziğiyle beğeni topladı.

Güzelliğini annesinden almış

Alina Boz’un paylaşımı sosyal medyada beğeni ve yorum rekoru kırdı. Sosyal medya kullanıcıları güzel oyuncunun fotoğrafına yaptıkları yorumlarda güzelliğini annesinden almış dedi.

Başa dön tuşu