Ekonomi

Alkol fiyatları için yeni gelişme büyük bir zam daha kapıda!

Yeni yıla girerken alkol ve sigara fiyatlarına çok büyük bir zam uygulanmıştı. Şimdilerde de yeni bir zam haberini Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş verdi! İşte detaylar…

Tütün ürünlerinde güzel gelişmeler yaşanırken Alkol sektöründe bu durum tersine işliyor. Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş konuyla ilgili yaşanan gelişmeleri bizzat açıkladı. Alkole yeni zam mı geliyor? Gelen zam ile güncel fiyatlar ne kadar olacak? Merak edilen tüm soruların cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz!

Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş alkol zammı hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Konuyla ilgili düşüncelerini de ekleyen Aybaş, alkol tiryakilerini oldukça korkuttu. Bakın konu gelişmelerinde neler yaşandı?

BİN LİRA SINIRI

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, alkolün 3 ay içerisinde 1000 TL’ye ulaşabileceğini vurgulayarak çok kritik bir yorum yapmış oldu.

EYLEM HAZIRLIĞI YAPILIYOR

Başkan Aybaş, alkol fiyatlarına yapılan düzenli zam fiyatlarına tepki gösterdiklerini açıklarken bir eylem hazırlığında olduklarını ve Mart ayında bu konuyu protesto edeceklerini dile getirdi.

AVRUPADA 12 EURO

Özgür Aybaş yeni rakının Avrupa’da 12 eurodan satılırken Türkiye’de yeni gelen zamlarla birlikte 450 lira olduğunu ifade ederken bir 70lik rakının bir bardağının sizin olduğu ve kalanının devlete gittiğini vurguladı.

Başa dön tuşu