Medya

Armağan Çağlayan YouTube programında gözyaşlarına boğuldu

Armağan Çağlayan geçtiğimiz günlerde kansere yakalandığını açıklayarak hayranlarını üzmüştü. Akciğer kanseri olan ve yakında Ameliyat olmaya hazırlanan Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına 15 Ekim’de hayatını kaybeden Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı konuk oldu. Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan program sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.

Son dönemlerde akciğer kanseri olduğu yönündeki haberler nedeniyle hayranlarını Bir Hayli yüzden Armağan Çağlayan YouTube’daki ‘196Sekiz’ adlı Kanalında yakın zamanda sevgilisi Billur Kalkavan’ı akciğer kanseri sebebiyle kaybeden Buğra Bahadırlı’yı ağırladı. Armağan Çağlayan program sırasında gözyaşlarını tutamadı.

Kansere yakalandığını duyurmuştu

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kansere yakalandığını duyurmuştu. Rutin sağlık taraması yaptırdığını ve akciğerinde bir kitle tespit edildiğini söyleyen Armağan Çağlayan, tetkikler sonucunda kitlenin Yüksek ihtimalle kanserli olduğunu öğrendiklerini anlatmıştı. Önümüzdeki haftadan itibaren tedavi sürecine başlayacağını belirten Armağan Çağlayan, hayranlarını da Bir Hayli üzmüştü.

Programda gözyaşlarını tutamadı

Yaklaşık 6 ay boyunca akciğer kanseri nedeniyle tedavi Gören ve bu sırada gelişen mantar enfeksiyonu nedeniyle 15 Ekim’de hayatını kaybeden Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan program sırasında gözyaşlarını tutamadı.

Armağan Çağlayan, Billur Kalkavan’ın hayatını kaybettiği gün akciğerindeki kitleyi öğrendiğini belirterek şu ifadeleri kullandı; “Billur Hanım’ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu. Vefat haberini okuduğumda, sanki bende o gün bir şey bulunmamış gibi hissettim. Çok acayip bir duygu.” dedi.

Başa dön tuşu