Spor

Asena Yalçın’dan Messi göndermesi! İşine bak kardeşim

2022 Dünya Kupası’nda ülkesinin şampiyon olmasında büyük katkı sağlayan Messi kupayşa birlikte yatağında fotoğraf paylaşmıştı. Asena Yalçın da dünyaca ünlü futbolcuya gönderme yaparak kazandığı kupayı paylaşarak ‘Messi işine bak kardeşim’ notunu düştü.

2022 FIFA Dünya Kupası’nda Fransa’yı penaltılarda mağlup ederek şampiyon olan Arjantin takımına büyük katkılar sunan Lionel Messi yatakta kupayla birlikte fotoğrafını paylaşmıştı. Çukurova Basketbol Mersin Yenişehir Belediyesi’nin oyun kurucusu Asena Yalçın, Fenerbahçe Alagöz Holding’i mağlup ederek kazanmış oldukları Cumhurbaşkanlığı kupasıyla dünyaca ünlü Lionel Messi’nin verdiği pozu vererek yıldız futbolcuya gönderme yaptı.

36 YIL SONRA YENİDEN

4 yılda bir düzenlenen dünya kupasında 36 yıl kupaya hasret kalan Arjantin’in 36 yıl sonra yeniden şampiyon olmasında büyük katkılar sağlayan Lionel Messi, şampiyonluğun yanı sıra İnstargram’da da bir rekora imza atmıştı. Messi’nin dünya kupasını kaldırırken paylaşmış olduğu fotoğraf serisi şu ana kadar 70 milyon kişinin beğenisine ulaşmış oldu. 2022 Dünya Kupası’ndan paylaştığı fotoğraflar ile İnstargram’ın en çok beğeni alan ismi olarak adını yazdırmış oldu. Yıldız oyuncu Messi’nin paylaştığı fotoğraflar arasında aynı zamanda yatakta kupa ile çekildiği bir fotoğraf da milyonlarca beğeni ve yorum aldı.

FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDİNG’İ YENDİ

Çukurova Basketbol Kulübü Mersin Yenişehir Belediyesi ile Fenerbahçe Alagöz Holding Ankara’da bir araya gelerek mücadele etti. Mücadelenin sonunda maçı 84-78’lik bir skorla kazanan Çukurova Basketbol Kulübü Mersin Yenişehir Belediyesi 28. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı almaya hak kazandı.

ASENA YALÇIN’DAN MESSİ GÖNDERMESİ

Gerçekleşen oyunun ardından kupayı almaya hak kazanan Çukurova Basketbol Kulübü Mersin Yenişehir Belediyesi oyuncularından Asena Yalçın, otel odasında kupayla birlikte yatakta çektirmiş olduğu fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşarak altına da ‘Messi işine bak kardeşim’ notunu düştü.

Başa dön tuşu