Medya

Aslı Bekiroğlu film setinde rahatsızlandı! Ambulans içinde bir gün bekledi, sağlık durumu hakkında açıklama var

Son dönemde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen oyuncu Aslı Bekiroğlu, film setinde rahatsızlandı. Sıkı Dostlar film setinde rahatsızlanan Bekiroğlu’nun bir gün boyunca ambulansta tedavi gördüğü öğrenildi. Ciddi bir rahatsızlık yaşadığı öğrenilen oyuncunun bir gününü ambulansın içinde geçirdiği bilgisine yer verildi. Genç oyuncunun sağlık durumu hakkında konuşan rol arkadaşı Hakan Meriçliler, ‘Ambulansta öyle duruyordu içimiz parçalandı’ dedi.

Sıkı Dostlar filminin çekimleri hız kesmeden devam ederken filmin oyuncularından Aslı Bekiroğlu, yaşadığı rahatsızlık sebebiyle bir gün boyunca ambulansta tedavi gördü. Aslı Bekiroğlu’nun sağlık durumuyla ilgili bilgi aktaran rol arkadaşı Hakan Meriçliler, ‘Aslı belinden su aldırdığı için ciddi bir rahatsızlık yaşadı. Burada ambulansta bir gün yattı. Ambulansta öyle duruyordu içimiz parçalandı’ dedi.

CİDDİ BİR RAHATSIZLIK YAŞADI

Aslı Bekiroğlu, Hakan Meriçliler, Burçin Abdullah, Gürgen Öz gibi oyuncuları bir araya getiren Sıkı Dostlar filminin çekimleri başladı. Çekimleri Şile’de gerçekleştirilen filmin setinde herkesi panikleten bir rahatsızlık yaşandı. Oyuncu Aslı Bekiroğlu, rahatsızlanarak ambulansa alındı. Ambulansta bir gün geçiren Bekiroğlu, belinden su aldırdığı için ciddi bir rahatsızlık yaşadı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Son sağlık durumu ile ilgili bilgi veren oyuncu Aslı Bekiroğlu, ‘Şimdi çok şükür iyiyim’ dedi. Bekiroğlu’nun rol arkadaşlarından biri olan Gürgen Öz ise ‘Uyuyordum uyandım bir baktım ki dönmüş. Filmin WhatsApp grubu var. Bir baktım ki sabah kral geri döndü diye mesaj atmış.’ dedi.

 

Başa dön tuşu