Medya

Aslı Enver hamile! Berkin Gökbudak Aslı Enver çiftinden güzel haber geldi: Anne baba oluyorlar

Geçtiğimiz hafta Berkin Gökbudak ile sessiz sedasız evlenen güzel oyuncu Aslı Enver’in hamile olduğu iddia edildi. Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çiftinin bebek beklediği haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Sürpriz bir evlilikle sevenlerini şaşırtan ve bir o kadar da mutlu eden ünlü oyuncu Aslı Enver’in hamile olduğu öne sürülüyor.

Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bir süredir aşk yaşadığı Berkin Gökbudak ile sessiz sedasız nikah masasına oturması magazin gündeminde geniş yer bulmuş ve herkesi şaşırtmıştı. Bir süredir mutlu bir birliktelik yaşayan Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çifti aileleri ve yakın dostlarının katıldığı sade bir nikahla dünya evine girmişti. Çiçeği burnunda çiftten güzel haber geldi.

SÜRPRİZ EVLİLİK

Ekranların sevilen yüzü ünlü oyuıncu Aslı Enver, bir süredir mutlu bir birliktelik yaşadığı Berkin Gökbudak ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturdu. Geçtiğimiz hafta evlenen çiftten Aslı Enver, sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla sürpriz evliliği takipçilerine duyurmuştu. Aslı Enver’in evlilik haberi magazin manşetlerinde de geniş yer bulmuştu.

ASLI ENVER HAMİLE Mİ?

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çifti ailelerinin ve yakın dostlarının katılım gösterdiği sade bir nikah töreniyle evlendi. Aslı Enver’in gelinlik tercihi çok beğenildi. Enver için gelinliği, saç ve makyajıyla ‘yılın gelini’ yorumları yapıldı ve tebrik mesajları yağdı. İddialara göre, Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çifti bebek bekliyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre güzel oyuncu Aslı Enver, hamile olduğu için yeni projesi Benim Adım Farah’tan ayrıldı. Aslı Enver’den hamile olduğu ve bu sebeple Benim Adım Farah dizisinin kadrosundan ayrıldığına dair iddialarla ilgili henüz herhangi bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu