Medya

Aslı Enver ile Berkin Gökbudak’ın sürpriz düğünü sosyal medyanın gündemine oturdu

Ünlü oyuncu Aslı Enver ile bir süredir aşk yaşadığı Berkin Gökbudak’ın sürpriz evliliği magazin manşetlerine bomba gibi düştü. Evlendiğini sürpriz bir şekilde sosyal medya hesabından duyuran Aslı Enver, bu özel haberi ‘Eveeet’ notuyla paylaştı. Aslı Enver ile Berkin Gökbudak evliliği sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Bir süredir Berkin Gökbudak ile aşk yaşayan Aslı Enver, sık sık evlilik iddialarıyla gündeme geliyordu. Çiftin evleneceği konuşulurken Aslı Enver sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bombayı patlattı. Güzel oyuncunun sosyal medya hesabından ‘Eveeet’ notuyla paylaştığı düğün karelerine beğeni ve yorum yağdı.

ASLI ENVER EVLENDİ

2019 yılında ünlü popçu Murat Boz’la aşk yaşayan ve uzun süren ilişkisini noktalayan Aslı Enver, Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ile ilişkisinde de aradığı mutluluğu bulamamıştı. Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen ve bir türlü aradığı mutluluğu bulamayan ünlü oyuncunun evlendiği ortaya çıktı. Bir süredir mutlu bir birliktelik yaşayan Aslı Enver ile Berkin Gökbudak çifti aile arasında kıyılan sade bir nikahla hayatını birleştirdi.

AİLE ARASINDA SADE BİR NİKAH

Aslı Enver’in hayranlarını sevindiren müjdeli haberi sosyal medya hesabından vermesinin ardından düğün kareleri merak edilmeye başlandı. Berkin Gökbudak ile aile arasında sade bir nikah ile hayatını birleştiren Enver, en mutlu gününden en özel kareleri takipçileriyle paylaştı. Çiftin nikah şahitliğini ise Cihan Çalışkantürk ile Saner Ayar yaptı. İşte Aslı Enver ile Berkin Gökbudak çiftinin nikahından kareler…

Başa dön tuşu