Medya

ATV’den izleyiciyi üzecek final kararı! Salı akşamları ekrana gelen dizi rakiplerine boyun eğdi

ATV’den izleyiciyi çok üzecek bir final kararı geldi. Büyük umutlarla başlayan o dizi ekrana veda edecek.

ATV bu sezon dizileri ile hüsrana uğramaya devam ediyor. Yeni bir final kararının daha kapıda olduğu öğrenildi. Üstelik bu defa güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken o dizi ekrana veda edecek. ATV izleyicisi bu kararın ardından resmen İsyan edecek. Ama yapacak bir şey yok çünkü sevilen dizi rakipleri karşısında çok dayanamadı.

ATV’den izleyiciyi üzecek final kararı! Salı akşamları ekrana gelen dizi rakiplerine boyun eğdi – Yeni sezonda televizyon ekranlarında Yaprak Dökümü yaşanmaya devam ediyor. Ne yazık ki birçok dizi Prime Time kuşağında tutunamıyor ve final kararı alınıyor. Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Baba dizisi için final kararı verilmişti. Yeni bir final haberi de ATV den gelecek gibi görünüyor. ATV’de salı akşamları yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ile ilgili final iddiaları ayyuka çıktı. Hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile güçlü olan dizi rakiplerine dayanamadı.

BÜYÜK UMUTLARLA EKRANA GELMİŞTİ

ATV ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ile ilgili finali dağları kulislerde dolaşmaya başladı. Başrolünde Oktay Kaynarca Pelin Akil ve Ebru Özkan gibi isimlerin yer Aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin kısa süre içerisinde final yapacağı iddia ediliyor. 20 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkan ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin boşluğunu dolduracağı iddia edilen dizi beklenen ilgiyi göremedi. Aslında reyting sonuçlarının iyi olmasına rağmen dizinin yapımcısı notanın final kararı aldığı konuşuluyor.

ARALIK AYINDA VEDA ETMESİ BEKLENİYOR

ATV’de salı akşamları yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ekrana Aralık ayında veda edeceği konuşuluyor. Ancak şu anda bu bilgi kesin değil. Yakın zamanda kanal ve yapımcının bir kez daha masaya oturması ve değerlendirme yapması bekleniyor.

Başa dön tuşu