Ekonomi

Ayağınıza Gelen Bu Fırsatı Kaçırmayın! SSK Emekli Sandığı Ve Bağ-Kur Emeklisi Olanlar İçin Kampanya 31 Mart’a Kadar Devam Edecek

SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri için 31 Mart’a kadar başvurular devam edecek. Emekli promosyonları ile ilgili yapılacak ödemelerden yararlanmayı istiyorsanız bu süre bitmeden hemen başvurunuzu yapın. Emekli olan herkes sağlanan bu promosyon ödemesinden faydalanma imkanına sahip. Kaçırılmayacak bu fırsat için son başvuru tarihi 31 Mart olarak açıklandı.

İş Bankası 2023 Promosyonları İçin Dev Bir Adım Attı

2023 emekli promosyonları için İş Bankası’ndan dev bir adım geldi. Promosyon ödemeleri ile alakalı önemli açıklamalar yapan İş Bankası emeklilere rahat bir nefes aldıracak. Sosyal Güvenlik Kurumu ve İş Bankası arasında emekli promosyonu kapsamında önemli bir anlaşma yapıldı. Yapılan bu anlaşmaya göre 1 Kasım 2022 tarihinde başlatılan kampanya ile emeklilere ait promosyon ödemesi için 7500 TL’ye ulaşan tutarlar belirlendi.
Yapılan anlaşma 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olacak ve emekli maaşının miktarına göre 7500 TL civarına kadar promosyon emeklilere ödenecek. Emekli Sandığı, SSK ya da Bağ-Kur emeklisiyseniz ve bu promosyon ödemesinden faydalanmayı istiyorsanız ödeme almak için hemen İş Bankası’na başvurmanız yeterli. Üstelik bu promosyondan faydalanmanın tek şartı sene boyunca emekli maaşınızı İş Bankası’ndan almak için söz vermeniz ve taahhüt imzalamanız.

İş Bankası Promosyon Ödemeleri Hakkında Detayları Açıkladı

Emekliye müjdeli haberi veren İş Bankası promosyon ödemeleri ile ilgili detaylar hakkında bilgilendirme yaptı. Yapılan bu açıklamaya göre 3 sene boyunca İş Bankası’ndan maaş alma konusunda taahhüt veren kişiler için promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Üstelik İş Bankası şubesine gelmeye gerek kalmadan İş Bankası’nın internet şubesini kullanarak ya da İşCep mobil uygulamasını kullanarak da başvuru yapmak mümkün.
Bununla birlikte şubeleri telefon vasıtasıyla ulaşarak da maaş taşıma işlemlerinin İş Bankası’na yapılması konusunda da gereken hizmet en iyi şekilde sunuluyor. Böylece maaşını İş Bankası’na taşıma işlemlerini tamamlayan herkes anında emekli promosyon ödemesi için başvuru yapma hakkına sahip oluyor. Eğer emekli maaşınızı PTT’den ya da başka bir bankadan alıyorsanız ve maaşınız üzerinde herhangi bir Bu leke bulunmuyorsa hemen maaşınızı İş Bankasına taşıyabilirsiniz. Maaşınızın İş Bankası’na taşınmasının ardından hemen promosyon başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.

Emekli Promosyon Ödemeleri İçin İşcep Ve İnternet Şubesinden Nasıl Başvuru Yapılır?

Emekli promosyon ödemelerine başvuru yapmak için İşCep mobil uygulamasına giriş yapılmasının ardından başvurular kısmına girerek emekli maaş işlemleri sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra maaş taşıma ve talimat verme alanından maaş taşıma işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Promosyon ödemeleri için de yine İşCep mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra başvurular kısmına gelmeniz gerekmektedir. Burada ürünler sekmesine tıkladıktan sonra emekli maaş işlemleri menüsü üzerinden promosyon başvuru seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu sayede promosyon ile ilgili başvurularınız da hızlı ve pratik bir şekilde tamamlanacaktır.
Eğer İşCep mobil uygulaması üzerinden bunu yapamadıysanız ya da bu uygulamayı kullanmıyorsanız yine İş Bankası için maaş taşıma işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun için e-devlet üzerinden T.C kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra maaş taşıma işlemlerinden bankanızı kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bunların dışında bizzat İş Bankası şubelerinde bizzat kendiniz gidip başvuru yapma imkanınız da bulunmaktadır. Maaş taşıma ve emekli promosyonundan faydalanmak için İş Bankası ile ilgili başvuruların 31 Mart 2023 tarihine kadar tamamlanması gerekiyor. Bunu gerçekleştiren tüm kullanıcılar sağlanan avantajlardan faydalanmak için hak sahibi oluyor.

Başa dön tuşu