Medya

Ayça Çağla Altunkaya Acun’u nasıl elinde tutacağını iyi biliyor! Medya patronunu kaybetmemek için bıçak altına yattı, bakın neresini yaptırdı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya estetik iddiaları ile gündemde. Acun ılıcalı’yı kaybetmek istemediği için Bıçak altına yaptığı iddia edilen Ayça Çağla Altunkaya bakın neresini yaptırdı.

Acun Ilıcalı ve aşk hayatı gündemdeki sıcaklığını korumaya devam ediyor. Şeyma Subaşı ile yaşadığı evlilikle büyük sansasyon yaratan Acun Ilıcalı bu boşanmanın ardından şimdilerde kendisinden 20 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşıyor. Acun Ilıcalı’nın genç aşkı sık sık eleştiri oklarının hedefi oluyor. Ayça Çağla Altunkaya bu defa estetik iddiaları ile gündeme geldi. Fiziğine çok dikkat eden ve sağlıklı beslenen Ayça Çağla Altunkaya’nın spor yaparken çektiği bir videoda göğüsleri göze çarptı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile uzun süreden beri aşk yaşayan Ayça Çağla Altunkaya nın son halini görenler şaşkına döndü. Spor salonunda çektiği videoyu TikTok hesabından paylaşan Ayça Çağla Altunkaya, bu görüntüsüyle estetik iddialarını da ayyuka çıkardı. Peki, Ayça Çağla Altunkaya estetik yaptırdı mı?

Göğüslerindeki dolgunluk dikkat çekti

Acun medyanın ve TV8 sahibi Acun Ilıcalı hem kariyeri Hem de özel hayatı ile gündemden düşmeyen isimler arasında yer alıyor. Şeyma Subaşı ile boşandıktan kısa bir süre sonra gönlünü kendisinden 20 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya kaptıran Acun Ilıcalı bir süredir bu ilişkisini gözlerden uzak yaşıyor. Ayça Çağla Altunkaya ile görüntü vermekten de çekinmeyen Acun Ilıcalı her fırsatta ilişkilerinin çok iyi gittiğini ve Çağla’nın kendisine çok iyi geldiğini söylüyor. Ayça Çağla Altunkaya da gözlerden uzak bir hayat yaşamayı seviyor ancak TikTok hesabından da spor videoları paylaşmayı ihmal etmiyor. Acun’un genç sevgilisinin son paylaşımı ise akıllara estetik iddialarını getirdi.

Çağla Altunkaya estetik mi yaptırdı

Ayça Çağla Altunkaya hem sağlıklı beslenmeye hem de spor yapmaya Özen gösterin isimleri arasında. Kusursuz vücudu ve iddialı kıyafetleri ile de dikkatleri üstüne çeken Altunkaya Son olarak spor yaparken paylaştığı bir videoyu sosyal medyada yayınladı. Yayınlanan bu videoda Ayça Çağla Altunkaya nın değişimi dikkatlerden kaçmadı. Üzerinde dekolteli bir sporcu atleti bulunan Ayça Çağla Altunkaya, göğüs estetiği yaptırdığı yönündeki iddialarla da gündeme geldi.

Magazin gazetecisi Bilal Özcan da Ayça Çağla Altunkaya ile ilgili çok konuşulacak bir iddiayı ortaya attı. Acun Ilıcalı’yı kaybetmek istemeyen Ayça Çağla Altunkaya nın Bıçak altına yaptığını iddia eden Özcan, göğüs estetiği yaptırdığını öne sürdü. Henüz Bu konuyla ilgili Altunkaya’dan bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu