Ekonomi

Ayçiçek yağı 500 TL olacak deniyor! Zam gelmeden önce son ayçiçek yağı indirimini kaçırmayın! 5 L ayçiçek yağı fiyatları dip yaptı

Ayçiçek yağı almak artık hayal oluyor. Uyarı geldi, stok yapın çünkü ayçiçek yağı fiyatlarına fena zam geliyor. 5 L ayçiçek yağı fiyatı 500 TL olacak.

Ayçiçek yağı 500 TL olacak deniyor! Zam gelmeden önce son ayçiçek yağı indirimini kaçırmayın! 5 L ayçiçek yağı fiyatları dip yaptı. Ayçiçek yağı alacaklar dikkat. Zam geliyor, fiyatlar artacak. Bir an önce stokları yapın. Konya Pancar ve Tarım Ürünleri Üreticileri Derneği Başkanı Ahmet Bestil öyle bir iddiada bulundu ki duyanın ağzı açık kaldı. Fiyatı zaten yüksek olan ayçiçek yağına yeni bir zam daha yolda. Eğer önlem alınmazsa ayçiçek yağı fiyatları uçacak. Bestil’in iddiasına göre 5 L ayçiçek yağı fiyatı 500 TL olacak.

Ayçiçek yağı fiyatları için uyarı geldi. Bir yılda fiyatı neredeyse 3 katına kadar artan Ayçiçek yağı fiyatlarına yeni zamlar da kapıda. Konya Pancar ve Tarım Ürünleri Üreticileri Derneği Başkanı Ahmet Bestil Bir an önce ayçiçek yağı fiyatları ile ilgili önlem alınması gerektiğini belirterek Aksi halde 500 liraya kadar yükselmesinin kaçınılmaz olduğunu söyledi. Peki güncel ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? A101, şok, BİM, Migros, Carrefour ayçiçek yağı fiyatları kaç TL?

AYÇİÇEK YAĞI 500 TL OLACAK UYARISI

Konya Pancar ve Tarım Ürünleri Üreticileri Derneği Başkanı Ahmet Bestil, Ayçiçek yağı fiyatları ile ilgili çok önemli uyarılarda bulundu. Şu anda en ucuz marketlerde bile 5 litre ayçiçek yağı fiyatının 200 TL’ye yakın olduğunu hatırlatan Bestil, Eğer önlem alınmazsa 5 litre ayçiçek yağı fiyatını 500 TL’nin üstünde çıkacağını söyledi. 1 litre sıvı yağ içinde 100 TL Fiyat veren Bestil tüketicileri korkuttu.

AYÇİÇEK YAĞINDA İNDİRİMİ SAKIN KAÇIRMAYIN

Ayçiçek yağı indiriminde son fırsat duyuruldu. Migros ayçiçek yağı fiyatları çok düştü. Bu indirimi sakın kaçırmayın, çünkü zam kapıya dayandı. Migros 22 Kasım 2022 ayçiçek yağı fiyatları şöyle:

Kristal Meraklısına Özel Organik Sızma 500 Ml Cam Şişe. 104,50 TL.

Yudum Ayçiçek Yağı 1 L. 48,50 TL.

Migros Ayçiçek Yağı 1 L. 35,50 TL.

Migros Ayçiçek Yağı 2 L. 66,00 TL.

Komili Riviera Zeytinyağı 2 L. 213,90 TL.

Yudum Ziyafet Ayçiçek Yağı 1 L Pet. 56,90 TL.

Orkide Ayçiçek Yağı Pet 3 L. 119,50 TL

Başa dön tuşu