Ekonomi

Ayçiçek yağını duyanlar o markete akın ediyor! İndirimin böylesi ilk defa!

Ayçiçek yağında bugüne kadar görülmemiş en ucuz indirim kampanyası başladı! Duyanlar akın akın o markete koşuyor!

Ayçiçek yağını duyanlar o markete akın ediyor! İndirimin böylesi ilk defa! Marketlerin indirim yarışları günden güne artmaya devam ediyor. Girilen bu indirim yarışından en fazla halk istifade ediyor! O marketten gelen indirim haberi ise herkesi şok etmeye yetiyor: Ayçiçek yağında görülmemiş dev indirim! İşte merak edilen fiyatlar…

Sakın duymamıştım deme yoksa çok üzülürsün! Biz haberini verdik! O markette ayçiçek yağına yapılan indirim bu zamana kadar hiç görülmedi! Duyan koşuyor, yetişen alıyor! Bu fiyatı duyan stoklarını yeniliyor! Bu dev indirim fırsatından yararlanabilmek için son şans!

İNDİRİMİN TEK ADRESİ

Türkiye’de yer alan birçok markette temek gıda ürünleri başta olmak üzere en çok ayçiçek yağı fiyatları merak ediliyor. Her evin olmazsa olmazı Ayçiçek yağı geçtiğimi yılın en çok zamlanan ürünleri listesinde ilk beşte yer alan isimlerden. Vatandaş uygun fiyata yağ alabilmek için sürekli marketlerin yayınladığı güncel indirim kataloglarını takip ediyor. Karşılaştırma yapıyor ve en uygun bulduğu marketten ihtiyacını karşılarken; imkanı varsa uygun fiyatı bulmuşken stok yapmayı da ihmal etmiyor!

HABERİN ÖNCÜSÜ

Sizler için araştırarak tüm indirim haberlerine bünyemizde yer vermeye çalışıyoruz. Bu çerçevede tüm indirimleri en kolay şekilde internet sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz! Bu haberimizde ise sizlere kolaylık sunacak marketlerde yer alan ayçiçek yağı markalarını ve fiyatlarına yer verdik.

MARKET VE MARKAYA GÖRE AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

Marketlerde yer alan markalar ve fiyatları şu şekilde:

A101- Vera 5 L ayçiçek yağı 149 TL

Carrefour – Orkide ayçiçek yağı 4 L 136.90 TL

Bizim market – Besler ayçiçek yağı 1 L 34.90 TL

Migros – Yudum ayçiçek yağı 1 L 21 TL

Şok- Evin ayçiçek yağı 5 L 149.50 TL

Tarım Kredi ayçiçek yağı 5 L 135 TL

Başa dön tuşu