Ekonomi

Az önce açıklandı! Herkese 8 bin TL enflasyon yardımı verilecek! Başvuru şartı var, geç kalmayın

Devlet, 8 bin TL enflasyon desteği veriyor. Kimlik kartı ile banka şubesine müracaat etmek yetiyor. Ziraat Bankası az önce geldi. Başvurular başladı.

Az önce açıklandı! Herkese 8 bin TL enflasyon yardımı verilecek! Başvuru şartı var, geç kalmayın. TC kimlik kartı ile başvuru yapana Ziraat Bankası’ndan enflasyon yardımı verilecek. Müracaatlar banka şubelerinden yapılıyor. TC kimlik kartı nasıl birlikte şubeye giderek enflasyon yardımı almak istediğinizi söylemeniz yeterli oluyor. Nakit ihtiyacı olan herkes başvuru yapabiliyor. Ziraat Bankası enflasyon yardımı ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Ziraat Bankası, acil nakit ihtiyacı olan ve banka müşterisi olan herkese 8000 TL enflasyon desteği veriyor. Bankanın bu kampanyası faizsiz bireysel ihtiyaç kredisi olarak sağlanıyor. Başvuru yapanlar anında ödemeyi alabiliyor. TC kimlik kartı ile en yakın şubeye gitmek yeterli oluyor. Ziraat Bankası’nın 8000 TL enflasyon desteği kampanyası ile ilgili her şey haberimizde…

ACİL NAKİT İHTİYACI OLANLAR ALABİLİR

Ziraat Bankası, devlet bankası olmanın hakkını veriyor ve nakit ihtiyacı olan herkese düşük faizli ve uygun taksit sayısı ile kredi sağlıyor. Banka müşterisi olan devlet memuru sigortalı emekli çalışan herkes alabiliyor. Ocak ayı sonuna kadar geçerli kampanyadan yararlanmak isteyenlerin kimlik kartı ile birlikte şubelere müracaat etmeleri gerekiyor. Tabii ki yüksek limit imkanı da var. Kendi belirlediğiniz limitler içinde başvuru yapabilirsiniz. Başvuru işlemlerini Ziraat Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden de yapmak mümkün.

ANINDA ONAYLI KREDİ DESTEĞİ

Enflasyon nedeniyle zor günler geçiren geçinmekte güçlük çeken herkes başvuru yaparak Ziraat Bankası’ndan anında onaylı Kredi alabiliyor. Gelir belgesi ya da kefil aranmıyor koşulsuz şartsız bu destek veriliyor. Başvurular 31 Ocak 2023 tarihine kadar kabul ediliyor. O tarihe kadar başvuru yapmayı ihmal etmeyin. Başvurunuz onaylandıktan sonra zaten Ziraat Bankası’nda hesabınız olduğu için ödemeyi ATM’den çekebilirsiniz.

Başa dön tuşu