Medya

Bahar Candan’ın banka hesabındaki para dudak uçuklattı

Bahar Candan, katıldığı bir moda yarışmasında kendini Türkiye’ye tanışmıştı. Garip hareketleri ve konuşma tarzıyla çok konuşulan Bahar Candan, gündemde özel hayatıyla yankı bulmaya başlamıştı. 2022 Nisan ayında ise “Beyin Dedektifi” programına konuk olarak bazı açıklamalar yapmıştı. 

Bahar Candan, yaptığı açıklamalarda “Çok sıkılıyorum ve yalnızım” demişti. Hatta ilginç bir paylaşımal da dikkatleri üzerine çekti, “Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim” ifadelerini kullanmıştı. Bahar Candan yaşadığı travmalarla ilgili “Benim travmam Lidyalıların para bulması, insanlar parayla ruhlarını satmaya başladı.” demişti.  

Arkadaşsızlık sorunu çeken Bahar Candan ilginç bazı açıklamalar yaptı. 

“Arkadaşım yok…”  

Lüks bir hayat yaşayan Bahar Candan, “Arkadaşım yok, parayla elde etmeye uğraştım. Beni suistimal etmelerine bile izin verdim. Fakat benimle hiç arkadaş olmuyorlar. Arkadaş ilanı verdiğim zaman, özgeçmişlerini yollayınca ‘Senin masan bile oluruz, biz eğiliriz, üzerimize çay koyarsın’ diyorlar. Benimle tanınmışlık elde ediyor, takipçi sayılarını arttırıyor ve para kazanıp benden gidiyorlar. Çocukluğumdan beri böyleydi. Küçükken en çok beni yaralayan yabancı asıllı bir çocuğun yanıma gelip babam kola ve dondurma aldıktan sonra onlar bitince gitmesiydi. O yabancı çocuğun bile dondurma bitince nasıl beni terk ettiğini düşünüp üzülüyorum” ifadelerine yer vermişti. 

Bahar Candan rol mü yapıyor? 

Magazin gündeminde sık sık yer bulan Bahar Candan’a yönelik “Rol mü yapıyorsunuz?” sorusu gelmişti.  

Hesabındaki para hesap uçuklattı 

25 yaşındaki fenomen Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda banka hesabındaki parayı tüm takipçilerine gösterdi.  

“Hayatımı çalmışlar”  

Bahar Candan yaptığı paylaşımda “Bir yandım hayatımı çalmışlar” notunu düştü ve hesabında 12.2 milyon TL olduğunu paylaştı.  

Alacak meselesiyle ilgili sorunlar yaşayan Bahar Candan’ın olayı karakolda bitti; “Ben yedinci boyuttayım! Stüdyoda uzaylı var.”  

Başa dön tuşu