Ekonomi

Bakanlık az önce duyurdu! 1 milyona yakın kişinin hesaplarına 29 bin TL maaş promosyonu yatacak! Bunu yapanlar 3 gün içinde ödeme alacak

Bakanlıktan müjde geldi. Maaş promosyonu 29 bin TL oldu. Bu şartları taşıyanlara hemen yatıyor. Başvuru şartı yok, 3 gün içinde ödeme hesaba geçiyor.

Bakanlık az önce duyurdu! 1 milyona yakın kişinin hesaplarına 29 bin TL maaş promosyonu yatacak! Bunu yapanlar 3 gün içinde ödeme alacak. Yılbaşı yaklaşırken banka promosyonları yine gündemde. Hem emeklilere verilen promosyon ödemeleri hem de kamu çalışanları için yapılan promosyon anlaşmaları merakla takip ediliyor. Bir bakanlıktan daha çalışanları için müjde geldi. O banka ile anlaşma sağlandı. Binlerce çalışana tam 29 bin TL maaş promosyonu ödenecek. Üstelik başvuru şartı da yok. O kurumun çalışanlarının hesaplarına maaşa ek ödeme yatacak. Ödemeler 3 yıllık peşin olarak yapılacak ve Aralık ayı bitmeden hesaplara geçecek. İşte Sağlık Bakanlığı maaş promosyonu ödemesinin detayları…

Sağlık Bakanlığı çalışanlarının beklediği haber geldi. Yaklaşık 1 milyona yakın sağlık çalışanı için bakanlık maaş promosyonu anlaşması yaptı. Bakanlıktan yapılan açıklamada Sağlık Bakanlığı bünyesine bağlı olarak çalışan tüm personele 29 bin TL promosyon fırsatı sunulacağı bildirildi. Ödemeler sağlık çalışanlarına bir nebze de olsa nefes aldıracak. Çünkü 3 yıllık ödeme peşin ve tek seferde hesaplara yatacak. Peki Sağlık Bakanlığı promosyon ödemelerinin detayları neler?

SAĞLIK BAKANLIĞI İLE ZİRAAT BANKASI ANLAŞTI

Sağlık Bakanlığı, bir milyona yakın personeli için Ziraat Bankası ile yaptığı promosyon görüşmelerini sonuçlandırdı. Ziraat Bankası ve Sağlık Bakanlığı arasında yapılan anlaşmaya göre 3 yıllık maaş karşılığında tek seferde promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. yaklaşık 1000000 sağlık çalışanı promosyon fırsatından faydalanacak. Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan doktor, hemşire, hasta bakıcı, teknisyen, tekniker ve diğer kadrolardaki tüm personellerin ödeme alacağı öğrenildi.

BAKANLIK 29.000 TL PROMOSYON DUYURUSU YAPTI

Sağlık Bakanlığı tarafından yeni promosyon Anlaşmasının detayları paylaşıldı. bakanlıktan yapılan açıklamaya göre sağlık çalışanlarına 3 yıllık anlaşma karşılığında maaş miktarına bakılmadan toplam 29 bin TL promosyon ödemesi yapılacak nokta ödemelerin 27 bin TL’sinin Aralık ayında peşin olarak yapılacağı öğrenildi. 2 bin TL’lik ödeme ise 6 aylık dönemlerde 2 eşit taksit halinde para puan olarak çalışanların hesaplarına geçecek.

Başa dön tuşu