Ekonomi

Bankalar 3500 TL ve üstü maaş alan emekliye Kasım ayında ödeyecekleri rakamı açıkladı! 6000, 7000, 7500 TL karşılıksız ödeme veriliyor

Bankaların emekli promosyonunda kasım ayı çılgınlığı başladı! 3500 TL ve üstü emekli maaşı alan milyonlarca emekliye bankalardan yüksek promosyon güncellemesi geldi.

Bankalar 3500 TL ve üstü maaş alan emekliye Kasım ayında ödeyecekleri rakamı açıkladı! 6000, 7000, 7500 TL karşılıksız ödeme veriliyor. Emekli maaşı alan herkese bankalardan müjdeli haber verildi. 3500 TL ve üstü maaş alan emekliler başvuru yapmaları durumunda bankalardan binlerce liralık karşılıksız nakit ödeme alabilecek. Güncelleme sonrasında bankaların önünde kuyruk oluşturdu. Çünkü tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz olarak emekliye 6000 TL, 7000 TL ve 7500 TL nakit veriliyor. Sadece 3 yıllık söz karşılığında emeklilerin nakit ödemeleri hesaplarına yatıyor.

Kasım ayının ikinci yarısı başlarken bankalardan yeni promosyon güncellemeleri de gelmeye devam ediyor. çok sayıda banka Kasım ayında emekliye ödediği maaş promosyon ücretlerine zam yaptı. Konuya ilişkin duyurular peş peşe yapılırken milyonlarca emeklinin de bu Karşılıksız ödemeler sayesinde yüzü güldü. Peki bankalar Emekliye ne kadar promosyon veriyor? Hangi banka kaç TL Maaş promosyonu ödüyor soru işarete 3500 TL ve üstü maaş alan tüm emeklilere bankaların ödeyeceği nakit promosyon ücretleri haberimizin devamında…

BANKALAR KASIM AYININ ORTASINDA ÇILDIRDI

Bankalar, Kasım ayının sonuna doğru adım adım yaklaşılırken Maaş promosyonu konusunda adeta çıldırdı. En yüksek emekli promosyonu vermek için birbiriyle rekabet haline gelen bankalar şu anda maaşa göre promosyon ödemesi yapmaya başladı. Birçok banka 3500 TL ve üstü maaş alan emeklilere 7.500 liraya varan Maaş promosyonu fırsatı sunuyor. Ayrıca promosyon fırsatını yanında bankaların emeklilere sağladığı farklı avantajlar da bulunuyor.

Maaşını taşıyan ve 3 Yıllık Taahhüt Sözleşmesi’ni imzalayan emekliler bankalardan ücretsiz havale ve EFT şansı da yakalıyor. Bunun yanında emekliye özel düşük faizli kredi fırsatları, aidatsız kredi kullanımı gibi daha birçok avantaj var. Ayrıca değerlendirmek isteyen emekliler bankaların referans kampanyaları ile ekstra promosyon fırsatı da yakalıyor.

KASIM AYI BİTMEDEN SÖZLEŞMEYİ İMZALAYIN

Kasım ayı emekli maaş promosyonu teklifleri belli olurken bankalar tarafından önemli duyurular da yapıldı. Maaşını taşımak isteyen ve bu rakamlardan faydalanmak isteyen emeklilerin kasım ayı bitmeden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor. 3500 TL ve üstü maaş alan emekliler seçtikleri devlet ya da özel bankalarından birine giderek banka şubesinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında emekliler, e-devlet üzerinden ya da bankaların mobil uygulamaları ve internet bankacılığı hizmetleri aracılığı ile de başvuru işlemlerini yapabiliyor.

Başa dön tuşu