Ekonomi

Bankalarda EYT promosyon yarışı başladı! Biri çıkardıkça diğeri de çıkardı! O bankada promosyon şimdi tam 8 bin 500 TL oldu!

Bankaların sıklıkla yarış içerisine girdiği günümüzde rekabeti diri tutan konulardan biri de banka promosyonları haline geldi. Banka promosyonları konusunda hep yarışan bankalar, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesinden emekli olacak olan 2,2 milyon kişi nedeniyle bir kez daha yarışmaya başladı. Bu hafta hemen hemen her banka, emekli banka promosyonunda artışa gitti.

EYT’den emekli olacakların başvuruları alınmaya başlanmışken; bankalardan gelen haberler de emeklilere yönelik promosyonların arttığı yönünde oldu. Bu kapsamda promosyon artıran bankalardan biri olan ING Bank, güncel promosyon tutarlarını açıkladı. Hem nakit hem de ek promosyon sağlayan ING Bank, aynı zamanda emeklilere özel pek çok avantaj sunmaya başladı. İşte ING Bank promosyonları…

PROMOSYON ÖDEMELERİ 8 BİN 500 TL OLDU

Emekli maaşı üç yıl süre ile ING Bank’a taşıyanların alacağı promosyon tutarı, maaşa göre değişmekle birlikte, 8 bin 500 TL’ye yükseldi. Bu promosyonların 7 bin 500 TL’sini nakit olarak sağlayan ING Bank, 1.000 TL’sini ise banka Bonus’u olarak sağlayacağını bildirdi. Nakit promosyonlar kapsamında 3.500 TL’ye kadar maaş alanlara 4 bin 500 TL promosyon ödeyen ING Bank, maaşı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 5 bin 250 TL; maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6 bin 750 TL; maaşı 10.000 TL’nin üzerinde olanlara ise 7 bin 500 TL promosyon vermeyi taahhüt etti.

EMEKLİLERE YÖNELİK AVANTAJLAR ÇOĞALDI

Ek 1.000 TL Bonus’u kredi kartına başvuru yapan ve tek seferde 500 TL harcama yapan emeklilere veren ING Bank, nakit ve ek promosyonlara ek olarak pek çok avantaj sağlamaya başladı. Bu kapsamda dijitalden yapılacak olan para transferi işlemlerinden masraf almayan ING Bank, emeklilere pek çok avantaj sunan Turuncu Ekstra Programı’nı üç ay harcama koşu olmadan sunacağını açıkladı. Emeklilerden bir yıl boyunca kredi kartı aidatı almayan ING Bank, aynı zamanda bu karttan 5 bin TL faizsiz taksitli nakit avans sağlayacağını da bildirdi. ING Bank’ın bir diğer avantajı ise, emeklilere sunduğu yüzde 1,39 faizden başlayan ihtiyaç kredileri oldu.

Başa dön tuşu