Ekonomi

Bankalarda sabah depremi! Faiz oranı 0,49 oldu, duyanlar şubelere koştu! Taşıt, konut, ihtiyaç kredisi faizleri düştü

Acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanmayı düşünenlere müjde az önce geldi. Bankalarda sabah depremi yaşanıyor. Kredi faiz oranı 0,49 oldu. Akın Akın giden vatandaşlar bu oranlardan Kredi çekiyor.

Bankalarda sabah depremi! Faiz oranı 0,49 oldu, duyanlar şubelere koştu! Taşıt, konut, ihtiyaç kredisi faizleri düştü. Kredi kullanmak ve nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar son dönemlerde bankaların faiz oranlarını yakından takip ediyor. Özellikle düşük faizli kredi veren bankalara yönelenler için müjdeli haber geldi. Hayal gibi görünen faiz oranı gerçek oldu. Bankalar 0,49 faiz oranı ile kredi vermeye başladı. Haberi alanlar o bankanın önüne koştu. Resmen kuyruk oluştu herkes düşük faizli kredi imkanını değerlendiriyor. Peki, hangi bankalar düşük faizli kredi veriyor?

Özellikle vatandaşlar tarafından en çok takip edilen ve tercih edilen kamu bankalarından Vakıfbank vatandaşa düşük faizli kredi müjdesi verdi. Taşıt konut ve ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bu oranları sakın kaçırmasın. Çünkü Vakıfbank sadece 0.49 faiz oranı ile kredi sunacak. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında şartları Taşıyan herkes başvuru yaparak düşük faiz oranlarını değerlendirme imkanı bulacak. Peki, Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler? Vakıfbank 0,49 faizli kredi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

VAKIFBANK DEVLET DESTEKLİ DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VERİYOR

Acil nakite ihtiyacı olan vatandaşlara devletin Bankası Vakıfbank’tan Müjde geldi. Vakıfbank devlet destekli Kredi imkanı sağlıyor. Düşük faiz oranı ile verilen kredide faiz oranları 0,49 oldu. Yani şu anda başka hiçbir bankada bulamayacağınız faiz oranı Vakıfbank tarafından sağlanıyor. Devlet destekli kredi almak isteyenler Vakıfbank şubelerinden ya da VakıfBank’ın mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden başvuru yapabilir. Kefil ya da ek şart aranmıyor sadece bankanın kriterlerine uygun olmak yeterli oluyor.

12 AY VADELİ OLARAK VERİLİYOR

Vakıfbank 0.49 faiz oranı ile birlikte sunduğu yeni kredisini 12 ay vadeli olarak veriyor. 10.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınız için VakıfBank’ın bu kampanyasından faydalanmak üzere başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için banka şubesine gitmeye de gerek yok. Online kanallar üzerinden başvuru işlemlerini rahatlıkla tamamlayabilir ve anında kredinizi hesabınızdan çekebilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI

Vakıfbank düşük faizli kredi kampanyasında başvuru şartları da tek tek belli oldu. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, Kredi çekmek konusunda bankalarla Herhangi bir problem yaşamıyor olmak Vakıfbank tarafından aranan şartlar arasında yer alıyor. Düzenli gelir bulunan herkes T.C kimlik kartı ile birlikte en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurusu yapabiliyor. Kredi onayı alanlar aynı gün içinde banka hesaplarından paralarını kullanabiliyor. VakıfBank’ın bu kampanyası sadece müşterileri için değil aynı zamanda tüm vatandaşlar için geçerli bir kampanyadır.

Başa dön tuşu