Ekonomi

Başvuran herkesin hesabına anında 1.000 TL gönderilecek! Üstelik 10 bin TL’ye kadar faizsiz nakit fırsatı sunuluyor! Detaylar belli oldu!

Son dönemde Türkiye’de vatandaşların artan nakit ihtiyaçları için bankalardan destek ödemeleri yapılmaya devam ediyor. Bu kasamda Garanti BBVA’dan ödemeler başladı. Mobilden müşteri olanların hesabına 1.000 TL bonus ve 10.000 TL’ye vatan faizsiz taksitli nakit avans fırsatı sunulacak.

Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden müşteri olanların yararlanabildiği kampanya kapsamında nakit sıkıntısı çekenlere 10.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans seçenekleri de sunuluyor. Ayrıca 1.000 TL bonus da hesaplara geçecek.

FAİZSİZ TAKSİTLİ 10.000 TL NAKİT AVANS FIRSATI!

Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olup ilgili kredi kartlarına başvuru yapanlara 10.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans desteği verilecek. Nakit avans fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşların müşteri olma sürecini tamamlamalarının ardından kredi kartı başvurularını yapmaları ve kredi kartı başvurusunun onaylanmasının ardından nakit avans fırsatından yararlanması sağlanacak.

1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında daha birçok farklı avantaj da sunuluyor. Bu kapsamda mobilden müşteri olma sürecini tamamlayanlar için cazip fırsatlar sunulacak.

1.000 TL ÖDEMELER BAŞLADI!

Garanti BBVA Mobil uygulamasından şubeye bile gitmeden müşteri olanların bireysel kredi kartı başvurunu tamamlamasının ardından 1.000 TL harcamaya 1.000 TL bonus kazanması sağlanacak. Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartları ile 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1.000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1.000 TL bonus kazanacaklar.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, ‘’bonus.com.tr’ ve ‘’moneybonus.com.tr’’ adresinden başvuruların yapılması gerekecektir.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR!

1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında ilgili kredi kartı başvurunu yapan ve dijital kanallar üzerinden başvuru yapan vatandaşlar kazandıkları bonusları 27 Nisan – 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanabilecekler. Kampanyaya internet üzerinden yapılan harcamalar da dahildir. Bu kapsamda 1.000 TL bonus kazanma şansı ve 10.000 TL’ye varan nakit avans fırsatları Mart ayı sonuna kadar devam edecek.

Başa dön tuşu