Ekonomi

Başvuru için acele edin! Yapı Kredi 7 bin 500 TL’ye kadar karşılıksız ödeme yapıyor

Yapı Kredi Bankası 31 Ocak 2023 tarihine kadar başvuru yapanlara 7.500 TL’ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Sadece emekliler ödemeden yararlanabiliyor.

Başvuru için acele edin! Yapı Kredi 7 bin 500 TL’ye kadar karşılıksız ödeme yapıyor. Yapı Kredi Bankası’nın emekliye özel kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. geçtiğimiz yıl emeklilere ödediği promosyon fırsatları ile dikkatleri üzerine toplayan Yapı Kredi Yeni yılda da binlerce liralık promosyon imkanı sunuyor. Yeni emeklilik paketi kampanyasını duyuran Yapı Kredi Bankası, 31 Ocak 2023 tarihine kadar başvuru yapanlara geri ödemesiz 7.500 TL’ye Varan Maaş promosyonu vereceğini açıkladı. Yapı Kredi Bankası’nın emekliye özel ayrıcalıklarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Emekli maaş promosyonu rekabeti geçtiğimiz yıl çok konuşulmuştu. 2023 yılında da yine bankalar arasında büyük rekabet devam ediyor. Bankalar müşteri kapabilmek için adeta birbiriyle yarış haline girerken yeni haber Yapı Kredi Bankası’ndan geldi. Yapı Kredi Bankası emeklilik paketi kampanyası kapsamında karşılıksız ve geri ödemesiz 7.500 TL nakit para vereceğini bildirdi. kampanyaya SSK BAĞ-KUR memur emeklisi olan herkes ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlarda katılabiliyor. Yapı Kredi emekli promosyon kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizin devamında…

EMEKLİYE GERİ ÖDEMESİZ NAKİT PARA VERİLİYOR

Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden emekliye geri ödemesiz ve karşılıksız 7.500 TL nakit para verileceği duyuruldu. Az banka kampanyanın detaylarını da paylaştı. Maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan ve emekli maaşını 3 yıl boyunca buradan almak sözü veren SSK BAĞ-KUR memur emeklisi ve dul ve yetim aylığı alanlar ödemeden faydalanabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen emeklilerin başvuru işlemlerini e-devlet üzerinden yapabileceği öğrenildi. Aynı zamanda Yapı Kredi mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile banka şubelerinden de işlem yapmak mümkün olacak. Yapı Kredi’nin emeklilik paketi kampanyası ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler 444 0 444 numaralı telefon bankacılığı hattını arayarak Detaylara ulaşabilir.

YAPI KREDİ NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden Ocak ayı emekli maaş promosyonu ücretleri de duyuruldu. Buna göre maaşını bankaya taşıyan emekliye 3500 TL’ye kadar emekli aylığı almaları halinde 4.200 TL, 3500 TL ile 7.500 TL arası maaş almaları halinde 5000 TL, 7500 TL ile 10 bin TL arasında maaş almaları halinde 6300 TL ve 10.000 TL üstü maaş almaları halinde 7.000 TL karşılıksız ödeme verilecek.

MAAŞINI TAŞIYAN 3 GÜN İÇİNDE ALABİLİR

Yapı Kredi promosyon kampanyası kapsamında maaşını Yapı Kredi Bankası’na Taşıyan emekliler ödemelerini 3 gün içinde alabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyen emeklilerin 3 yıllık taahhüt vermeleri yetiyor herhangi bir ek koşulu ya da fatura ödeme talimatı istenmiyor. Emekliler Yapı Kredi’den maaş aldıkları süre boyunca havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz olarak yapma şansına sahip oluyor. Yapı Kredi promosyon kampanyası kapsamında emekliye düşük faizli kredi imkanı da sunuyor.

Başa dön tuşu