Ekonomi

Başvuru için son 2 gün! O bankanın kartını kullananlar acil başvuru yapsın, ödül para dağıtılıyor!

Nakit paraya ihtiyacı olan karşılıksız ödemeyi kaçırmasın. Başvurular 14 kasım’da yani yarın bitecek. Acil başvuru yapana 250 TL nakit ödül verilecek.

Başvuru için son 2 gün! O bankanın kartını kullananlar acil başvuru yapsın, ödül para dağıtılıyor! O banka karşılıksız para saçıyor. Başvuru için son tarih belli oldu. Sadece 2 gün süreniz var. BankKart kullanıyorsanız, nakit ödül fırsatından yararlanmak için geç kalmayın. Başvurunuzu hemen yapın, anında 250 TL ödül parası hemen hesabınıza tanımlansın. Ziraat Bankası nakit ödül kampanyasının başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Ziraat Bankası’nın tüm müşterilerine bomba müjde geldi. Kampanyaya katılımda son tarih de verildi. Süresi içinde başvuru yapan Ziraat Bankası Bankkart sahipleri nakit ödül kampanyasından anında yararlanacak. 250 TL ödül parası banka karta tanımlanacak ve ödül parasından ay sonuna kadar yararlanma şansı verilecek. Ziraat Bankası nakit ödül kampanyası detayları haberimizde…

ZİRAAT BANKASI’NDAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden açıklama yapıldı. Bankkart kullanıcılarını kapsayan ödül kampanyasına başvurular 14 Kasım tarihinde sona erecek. Bu tarihe kadar Bankkart pos cihazı kullanan iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde hediye para anında hesaba tanımlanacak. Ziraat Bankası’ndan yapılan duyuruya göre hediye para 5000 TL ve üzeri mobilya ve beyaz eşya alışverişlerinde geçerli. Yani tek seferde 5000 TL ve üstü beyaz eşya ya da mobilya almanız halinde ödül para fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya katılım için başvuru şartı da aranıyor. Başvurular bankkart mobil veya bankkart.com.tr adresinden yapılıyor. Başvurunuzu tamamladıktan sonra üye iş yerlerinden alışveriş yaparak ödül parası kazanabilirsiniz.

EN FAZLA 250 TL İNDİRİM

Ziraat Bankası’nın bu kampanyasında en fazla 250 TL indirim kazanmak mümkün. Aynı zamanda ödeme sadece asıl kart sahipleri için geçerli yani ek kart kullananlar kapsam dışı kalıyor. Bireysel Bankkart, Bankkart Başak ve Bankkart Business kart kullanıcıları kampanyaya katılmak için başvuru yapabiliyor.

Kampanya kapsamında kazanılan ödül paraların da son kullanma tarihi bulunuyor. Kampanyaya katılan ve tüm şartları yerine getiren Ziraat Bankası müşterileri en geç 18 Kasım 2022 tarihinde ödül paralarını kullanabiliyor. Hem üye iş yerleri hem de e-ticaret alışverişleri kampanya kapsamında bulunuyor. Yani internet alışverişinizde de ödül para fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Başa dön tuşu