Ekonomi

Başvuru yapmayan pişman olur! Borcu olanlar nefes alacak, borçlar tek kalemde silinecek! Garanti BBVA’da başvurular açık

Garanti BBVA’dan vatandaşa müjde. Borcu olanlar tek kalemde kurtulacak. Bu kampanyayı kaçıran çok üzülür. Başvuru için 31 Ocak 2023 tarihine kadar süreniz var.

Başvuru yapmayan pişman olur! Borcu olanlar nefes alacak, borçlar tek kalemde silinecek! Garanti BBVA’da başvurular açık. Borcu olan vatandaşlara yeni yıl ile birlikte özel bankalardan kampanya üstüne kampanya gelmeye devam ediyor. Borç kapatma kredisi veren bankalar, düşür faiz oranları ile vatandaşı memnun ediyor. O bankalar arasına Garanti BBVA’da eklendi. Garanti Bankası Tüm borçlarınızı Tek bir kalemde silmeye hazırlanıyor. Borcunu taşıyanlar Garanti Bankası’ndan düşük faizli kredi kullanarak tek bir çatı altında borçlarını toplayıp daha uygun vade seçenekleri ile ödeyebilecek. Peki, Garanti borç kapatma kredisi başvuru şartları ve faiz oranları ne kadar?

Sırtından borç yükünü atmak isteyene Garanti BBVA’dan müjde var. Hemen borcunu taşıyanlar düşük faizli kredi kullanarak ödeme şansı elde edecek. Garanti Bankası’nın bu kampanyası kaçmaz. Tek kalemde borçlarınızdan kurtulmak için son tarih belli oldu. 31 Ocak 2023 tarihine kadar başvuru yapanlar düşük faizli borç kapatma kredisi alabilecek. Garanti BBVA borç kapatma kredisi ile ilgili merak edilenler haberimizde…

BORCU OLANLARA BÜYÜK FIRSAT

Garanti Bankası 30.000 TL’ye kadar olan borçlarınızı tek kalemde kapatıyor. Dev kampanyanın detayları da aktarıldı. Borcu olan herkes başvuru yaparak Garanti Bankası’ndan bu ödemeyi alabilecek. Düşük faizli borç kapatma kredisinin Ayrıntıları da tek tek paylaşıldı.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ ŞARTLARI

Borç kapatma kredisi detayları da aktarıldı. Mevcut borcunuz olan bankada bulunan kredinizi kapatarak başka bir bankaya daha uygun koşullarda borçlanma imkanı bulabilirsiniz. Garanti Bankası düşük faizli borç kapatma kredisi kapsamında uzun vadeli kredi seçenekleri sunuyor. 36 aya kadar uzayan vadelerle 30 bin TL ve üstü borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Kullandığınız kredilerde faiz oranları tamamen kredi notunuza göre belirleniyor. Kredi notu yüksek olanlar daha düşük faiz oranları ile kredi alabiliyor.

GARANTİ BBVA BORÇ KAPATMA KREDİSİ DETAYLARI

Garanti BBVA’dan borç kapatma kredisi almak isteyenler için şartlar netleşti. İşte bankanın resmi internet sitesinden paylaşılan detaylar:

Borç transfer kredisinde sunulan vade süresi 3-36 ay arasındadır.

Faiz oranı vade süresine göre değişiklik göstermektedir.

Krediden çalışan, emekli ya da kira geliri olan herkes faydalanabilir.

50 bin TL’nin altındaki tutarlar için en fazla 36 ay, 50 bin TL ile 100 bin TL arasındaki krediler için en fazla 24 ay ve 100 bin TL üzerindeki krediler için de en fazla 12 ay vade süresi uygulanmaktadır.

Başa dön tuşu