Medya

Behzat Ç. başlıyor, ilk tanıtım geldi! Behzat Ç. oyuncu kadrosu ve yayın tarihi

Başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisi merak ve heyecanla bekleniyordu. Yayın tarihi merak edilen diziyle ilgili oyuncu kadrosunda hangi isimler olduğu da merak konusuydu. Bir dönemin efsane dizisi Behzat Ç.’nin geri döneceğini duyanlar dizinin içeriğini ve hangi tarihte yayınlanacağını merak etmeye başlamıştı. Behzat Ç.’den beklenen haber geldi.

Uzun zamandır ekrana geri döneceği yönündeki haberlerle sevenlerini heyecanlandıran Behzat Ç.’den yayın tarihiyle ilgili beklenen haber geldi. Başrolde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı sevilen dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler de merak ediliyor. Diziden herkesi heyecanlandıran ilk fragman geldi. Fragmanı izleyenler ilk bölüm için daha da meraklanmaya başlarken diziye dahil olan yeni isimler de belli oldu. İşte detaylar…

ÇEKİÇ VE GÜL BİR BEHZAT Ç. HİKAYESİ OYUNCU KADROSU

Çekik ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Başrolünde ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda, Berkan Şal, İnanç Konukçu, Ayça Eren, Güven Kıraç, Mehmet Ali Nuroğlu, Burak Dadak, Esra Ronabar, Evliya Aykan, Gökçe Eyüboğlu ve Derin Beşikçioğlu yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın’ın oturduğu Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin senaryosu ise Ercan Uğur’a ait.

BEHZAT Ç. NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kadroya yeni dahil olan oyuncularıyla herkesi meraklandıran Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nden ilk fragman geldi. Dizinin ilk fragmanı ‘Behzat Ç.’ hikayesine dair ipuçları taşıyor. Heyecanla beklenen dizinin ilk bölümü ise 6 Aralık’ta BluTV’de izleyici karşısına çıkacak.

Başa dön tuşu